Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей62Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 9
Показано с 81 по 87 из 87.
    Пророк

Re: Кавові читання, том 2

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Якшо Пиркало в Україні, то КАНЄШНО ж її запрошувати!!!!
    Ні, не в Україні. сьогодні зранку була в Підйомі на Новому каналі - через інтернет. дотепна, позитивна, думаю, просто знахідка для аудиторії. але вона таки в Лондоні.
    розлучилась. що мене засмучує, бо то мода. Здається, богемне життя зобов'язує.

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Ні, не в Україні. сьогодні зранку була в Підйомі на Новому каналі - через інтернет. дотепна, позитивна, думаю, просто знахідка для аудиторії. але вона таки в Лондоні.
    розлучилась. що мене засмучує, бо то мода. Здається, богемне життя зобов'язує.
    мммм... думаєш мода? мені здіється... нормальні люди такій моді не піддавалися б. мабуть же все таки є інші причини
    Пророк

от була б нагода запитати. вона так сказала, між іншим - да, я тут встигла одружитись, встигла розлучитись... возила ж свого британського чоловіка в Полтаву після Помаранчової революції, він тут офігівав!
    я думаю, багато випадкових зв'язків у книжках накладають відбиток і на реальне життя...
    а може, в мене сьогодні такий монастирський настрій.
    тема розмови була - українська лайка, у порівнянні з англійською. навіть із цієї галімої теми зробили цікаву розмову, з вумними словами, типу "морфологія".
    Пророк

Кавові читання, том 3

а то шось наче пости повидаляли, а нової теми не видать, чи у то тіки мені не видать?
    Пророк

Ялина, причиною може бути використання браузера Internet Explorer. Спробуй через Mozilla Firefox.
    Пророк

Victorious, та, какбе, через нього і бравзерюсь)))
    Новачок

оу, знаю эту барышню, теперь она алина сваровски) гугл в помощь) а что привлекло - ее сиськи или же талант?
+ Ответить в теме
Страница 9 из 9