Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей62Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 9
Показано с 61 по 70 из 87.
    Пророк

Re: Кавові читання, том 2

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    дівчата, та на здоров'я. якщо ви відкриєте тему "Карпа", побачите, що я про неї писав більше ніж критично. але ж це ще не привід казати, що людина б....
    Згодна, не привід!
    В цьому я підтримую тебе. Та і... я здається про б... нічого не сказала.
    Навіть збираюся ознайомитися з її творчістю.

small_beetle
    Гість

полтава. читання. кава. осінь.

вікенд подарував мені розуміння, що осінь і шурхотіння листя під ногами у місті, в якому не був жодного разу, набагато цікавіші за свою звичайну осінь. полтава дуже затишна. насправді один день — то дуже мало, щоб щось зрозуміти про це місто, але її мешканці — от шлях до відчуття, що таке полтава. щирі і привітні, люди, в яких не можна не закохатися)
    моя величезна дяка одній чудовій людині, яка власне і замотивувала мене приїхати)
    читання подарували найприємніші враження, відкрила для себе декілька нових імен, поетичні доробки яких тепер буду шукати в інтернетах і книгарнях. поети дивні і унікальні кожен по собі. дивне відчуття — бачити і чути наживо того, кого знав лише за літерками-словами на моніторі або у книжці.
    дивно було бачити горобчука, якого я так звикла читати на ніч), зізнаюся, його єдиного слухала, закривши очі, для повноти сприйняття). микола леонович: +1 у твій фан-клуб, і музика, і вірші вразили у саме серце. тепер на ніч можна читати і його збірку. хоча, власне, її я вже прочитала. молоді поети настя і лесик — самобутні й навіть деякі рядки з їхніх віршів досі тримаються в пам*яті. чудові враження від полтавського представництва на читаннях - іринка і віка, а також олена задорожна і катречка (запам*ятала її саме так) — ви чудові! ну і звісно, вано крюґер, його чудові нігті й не менш чудові вірші)
    такі зустрічі надихають, на власну творчість в тому числі. виганяють купу мотлоху із голови і дають класний поштовх у наступний день.
    дякую величезне всім, хто подарув слухачам цей чудовий вечір) а за день, вечір, теплий прийом і організацію цього дійства — дяка shybloom! сонце, дякую!
    small_beetle>>
    2.0

Фрагов, таке як тобі подяку вліпити за отчот пані Маленький Жучок! бо їй напряму не ліпиться. Шпаціба за рецензію.
    part of me

Антонич-фест
    Новачок

послухала ідеї, кого запросити. почухала банячок. роблю висновки.
    Прохасько - старуватий (ми не запрошуємо поки людей, старших 30-ти років), крім того він вже елітний, читай - має свої умови, а його умови ми фінансово виконати можемо бути не в силі.
    Жадан - це круть. я його люблю. але знову ж таки старуватий, надто розпіарений, хай його краще Клуб Сімейного Дозвілля запрошує
    хто там ще звучав? Ушкалов. він зараз чи пише чи вже дописав новий роман (давно із Сашком не спілкувалася, каюсь). БЖД його я люблю. публіка на цю книгу реагує досить жваво (точніше реагувала, коли я востаннє Ушка до Полтави запрошувала). тому може цілком бути в числі запрошених.
    я ще питала скромно, а як щодо Коцарева та Леоновича, але їхній прозовий доробок у Полтаві ще мало відомий
    давайте ідеї, щоб на треті "прозові" читання можна було слухати улюблених прозаїків
    Пророк

Ответ Сообщение от shybloom Посмотреть сообщение
    Прохасько - старуватий (ми не запрошуємо поки людей, старших 30-ти років), крім того він вже елітний, читай - має свої умови
    тю
    як на мене краще один справді хороший письменник ніж десяток псевдопоетів з претензією, якими і є більшість сучасних, так сказать, поетів.
    і віковий ценз теж не дуже зрозумілий(. якшо людині 30 - вона вже шо, тіпа не молода і можна списувати з баланса?
    і може всьо таки попитати за його умови, і невже таки дійсно "непідйомний"?
    короче, я за прохаська.
    2.0

Йолко, я думаю, шо трабла таки не стільки у віці чи ще в чомусь. А радше таки у питанні стосовно розміщення митця і його утримання. Люди з іменами часто просто косять. Бо в них ім"я і треба Хайят. Хоча, справедливости ради, не всі. Або ще коли друзі, тоді не косять.
    Ушкалова не знаю, хоча багато чула. О! Хочу Соколян з прозою і Пиркало з прозою!
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Хочу Соколян з прозою і Пиркало з прозою!
    да! тим більше, шо вони мєсні. але ж пиркало нада тоді самольот оплачувать з лондона, чишо)
    ксаті сваровскі мені не сподобались вірші, ті, які я читала у неї на блозі. та й бачила її на махнофесті - тоже кагбе не прочуйствовалась. але я ж не кажу шо вона б****, бо в першу фестивальну ніч була гламной героїньой перфоманса де лежала гола на лавці, а в другу ніч розмальовувала чоловічий статевий х**, вже в іншому перфомансі. привертати увагу до своєї творчості таким-во способом ящитаю не ок. а ви собі як хочте.
    2.0

Ялина, та кончився Лондон. А з Кийова при жиланні можна поїздом Егспрссом. Я тоже щитаю що малювання на чоловічих статевих х...х не очєнь пасує до поезії. Однак чим не засіб пеару. Сидить в Полтаві дєвочка Х, скромна в доску, і про неї ніхто ніде не чує, бо вона пише шось, даже пічатаєцця, але от так, тіхонько. і є Аліна, яка може подавати себе такво. А дєвочкє Х сцикотно. То шо, нада обіжацця? хай собі, аби наздоровля, а нє во врєд.
    Пророк

Якшо Пиркало в україні, то КАНЄШНО ж її запрошувати!!!!
+ Ответить в теме
Страница 7 из 9