Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей62Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 9
Показано с 51 по 60 из 87.
    Пророк

Re: Кавові читання, том 2

Олесь, laithemmer, -
    Офтоп:
    сексизм, чорт забирай!
    для мене це автор, на якого я звернув увагу два роки тому. В Березолі було її чорно-біле фото поганої якості, але вона там була, якщо вже про це мова, набагато миліша, ніж на псевдогламурних фотографіях із модельного портфоліо за 300 дол. Я не знаю, як можна було погодитись себе так виставити. Інтелекту на фото нуль, тоді як у житті він присутній. І в літературі теж.
    Lait, почитайте. все-таки за автора говорить його доробок.
    Олесь, а чого ви дивились? це було мені!))

Новачок

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    У нас у Полтаві прозу часом не збираються читати?
    ідея ))) а кого б народ хотів послухати з молодих прозаїків? Коцарева, Леоновича, Ушкалова? кого ще?
    ри?

Victorious, з самого ранку шукала її доробок. Я не критик, але ж можу мати свою точку зору (не беручи до уваги її піар грудьми): поезія не сподобалася; проза...гм... оповідання в Буквоїді відверто графоманське. Нічого особливого в ньому немає. Шукала її роман - не знайшла. Якщо Ви маєте сіє творєніє і поділитеся - буду вдячна. Почитаю. Вдруг понра' і я зміню свою думку?!
    Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Інтелекту на фото нуль, тоді як у житті він присутній
    Точно? Мабуть через нього вона себе ото так виставила :) Та ладно. Може це тільки я вважаю, що письменниці це не личить....

shybloom, та хоч кого-небуть. Аби цікаво. Бо поезія не тей то...може проза піде "на ура!"))
    Пророк

Офтоп:
    Жиє в нашому під’їзді. Мабуть давалка була рєдкосна, за це їй вікна неодноразово били камінням. А може то за писанину били?!
    - погодьтесь, що ви негарно написали. по-перше, оце "мабуть" перетворюється майже на твердження - і нехай собі людина відмивається! по-друге, навіть якщо це так, це лише ваше очіночне судження. комусь, може, й ваша поведінка не сподобається, так що, він може отаке писати?
    в мене є те, що було в журналі. привезу.
    а інтерв'ю - тьху! "вы секс-символ укрсучлита". що можна далі читати? і що, Карпа вже на пенсії? І навіть у Карпи хіба груди важать більше за книжки? повбивав би...
    2.0

shybloom, Прохаська!!! хотя кажут, шо він як людина скользкій. але твори в нього суперові.

laithemmer, ти зла. я тебе люблю, но ти таки зла....
    Філософф

shybloom, Ушкалова прочитав "БЖД". Чесно скажу, не вразило абсолютно. Книжка із розряду тих, які прочитав, поклав на полицю і забув. Може, в нього ще є шо варте уваги. Тоді порекомендуйте, будь ласка. Я от Винничука котірую останнім часом. Правда він вже не молодий.))
    laithemmer, про давалку явний перегиб, ІМХО. Поспішних висновків робити не варто, але сходу змахує на банальну заздрість. Сорі, якшо помилився. ІМХО, якщо є що показати, то чому б і ні? Ну а кому нема... То нічого з цим не зробиш. Треба змиритися.

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Я не знаю, як можна було погодитись себе так виставити. Інтелекту на фото нуль, тоді як у житті він присутній. І в літературі теж.
    Абсолютно згідний. Моя попередня репліка більше була жартом. Зняти і справді можна було набагато професійніше і краще.
    Пророк

shybloom, Жадана! (можна прочитати - shybloom, жАдана!))
    ри?

Офтоп:
    Олесь, Victorious, да-да, вважайте мене злою і заздрісною, але те, що я прочитала з її творів, можна прокоментувати тільки як "Гм.." Звичайно, треба ж восторгацца і падать в обморок, а я!! :)
    До речі, твори Карпи мягко говоря теж недалеко впали, ІМХО.
    У кожного свій смак.
    І ще: ніщо нізвідки не береться і в нікуди не зникає. Це стосовно висновків
    Пророк

До речі, твори Карпи мягко говоря теж недалеко впали, ІМХО.
    У кожного свій смак.

Про Алінину творчість нічого не скажу, бо ще не ознайомилася. Мабуть потрібно - щоб зробити висновок: чи таке ж як інтерв’ю і фото, чи заслуговує поваги.

А от порівняння з Карпою ... для мене особисто... звучить явно не на користь Аліни. Бо Карпина творчість мені абсолюбтно не подобається - ні література, ні співи її, ні її статус секссимвола.
    Пророк

дівчата, та на здоров'я. якщо ви відкриєте тему "Карпа", побачите, що я про неї писав більше ніж критично. але ж це ще не привід казати, що людина б....
    Офтоп:
    нагадує анекдот, правда про чоловічий погляд:
    "тобі дала? - ні! - і мені ні! - от б....!"
+ Ответить в теме
Страница 6 из 9