Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей62Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 9
Показано с 31 по 40 из 87.
    Новачок

Re: Кавові читання, том 2

ідея друкувати програмку з текстами - це цікаво. тре буде взяти до уваги! і місце треба теж міняти ))) у когось є ідеї, куди?
    і ще раз дякую всім, хто прийшов )))

Пророк

а чим вам місце погане? кращого в Полтаві нема, по-моєму
    Особый статус

мені сподобався Микола Леонович та Богдан-Олег. всі інші просто пройшли суцільним потоком, ничого не припадало до дущі, не чипляло... стосовно місця і взагалі - сподіваюсь на конструктивну бесіду, яка відбудеться у Віки ) я вважаю, треба продовжувати, не дивлячись на наявний результат.
    2.0

нєєє, Горобчук канєшна ж геній! Я вчора спєцом взялася перечитувати його збірку "Місто в моєму тілі"... таваріщі, ну там геній! клінічєскій случай! з того шо казала Емілі Плей: самозануреність по самі помідори. шось там про друга який поїсть в макдоналдсі і напише пісьмо ліричному герої...шось про блядєй і бомжів (адмін, я не ругаюся, я цитірую) ... нєєє, я до таких геніїв не доріс і сподіваюся не доросту.
    Віка, нічо лічного! Дякую за запросини, просто Горобчук очччєнь тяжол... Когось із сучасних класиків плануєте? отож проблема з коштами на паравозік... блін, мо кого надумаю ще, підкину ідею! хорошим ви ділом занялися. ну і всьо такоє (це я не підлизуюся, бо якби не запросили почитать, я б прийшло послухать)
    Пророк

Є така дівчинка, Аліна Савченко. Вона полтавка, вчиться в Харкові. рік чи два тому Березіль друкував її прозу - цікаво. трохи жесті, але оптимістично.
    ніхто нічого?..
    Постійний відвідувач

сподіваюсь, на третьому томі буде одна цікава особа зі своїми творіннями)
    мо', влаштуємо якийсь перфоманс
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Yonshi Посмотреть сообщение
    мені сподобався Микола Леонович
    За шо Коля тіко не береться!
    І шось допуття так нічо і не доштовхає!)))
    Особый статус

Ответ Сообщение от EmilyPlay Посмотреть сообщение
    сподіваюсь, на третьому томі буде одна цікава особа зі своїми творіннями)
    я теж на це сподіваюсь :) може й експеріментал підключить? в плані музики...
    Новачок

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    нєєє, я до таких геніїв не доріс і сподіваюся не доросту.
    Віка, нічо лічного! Дякую за запросини, просто Горобчук очччєнь тяжол... Когось із сучасних класиків плануєте? отож проблема з коштами на паравозік... блін, мо кого надумаю ще, підкину ідею! хорошим ви ділом занялися. ну і всьо такоє (це я не підлизуюся, бо якби не запросили почитать, я б прийшло послухать)
    ага, Горобчук таки да, важкуватий для сприйняття. але ж він... кгм... милий і читає прикольно. у нього треба вчитися голосно читати. хіба нє?
    і я його буду запрошувати, бо він згоджується за свій кошт їздити )))))
    сучасні класики мають райдер ги-ги. їм тре дорогу оплачувати, годувати їх і всьо такоє. а грошей в мене нема. і спонсорів у нас нема. найдіть нам спонсора - будуть класики. я собі не візьму від того спонсора ні копійки. просто найдіть людину, яка оплатити проїзд учасникам і друк афішок
    і тобі ще раз дякую, що прийшла, і за підтримку

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Є така дівчинка, Аліна Савченко. Вона полтавка, вчиться в Харкові. рік чи два тому Березіль друкував її прозу - цікаво. трохи жесті, але оптимістично.
    ніхто нічого?..
    дівчинка єсть. запрошувати її бажання поки нема.
    2.0

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Аліна Савченко
    она же Аліна Сваровські. Нічо так пише дівчина, справді трохи жесті, але талановито.

Ответ Сообщение от shybloom Посмотреть сообщение
    і спонсорів у нас нема. найдіть нам спонсора - будуть класики
    ой, колєжанко, нам би хто спонсора найшов... щас всім тяжко... буде можливість - посильно допоможем! ми ж колись Лесю Ставицьку спромоглися позвати, мало там шо... мо і тут шо вигорить... нада думать! просто як буде намічатися туса, маякни якось, шоб до того часу почати пробивати почву... авось получицця.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 9