Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей64Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 5
Показано с 21 по 30 из 48.
    Пророк

Re: Увага! Увага! Екоподія!!!

Тільки що були на зустрічі з організаторами завтрашньої виставки....
    Чесно кажучи...трохи зіпсували настрій. Здається, намічається не весела екотусовка, а затиснута в рамки краваток і гарної поведінки чергова "екоподія для нашої молоді" від сильных мира сего.
    Будемо сподіватися, шо якшо нас(необузданних звірів) буде багато, то все ще повернеться на краще, і після офіціозу таки можна буде ходити на голові, а по торбах - босими ногами.
    О 18.00 планується початок: виступлять з рєчами мужі влади, організатори, далі запустять ципуль для показу на власному тілі екосимволів(це і є основна екологічна ідея цього заходу), далі з моделями можна буде сфотографуватися...ну... і наче все. Десь в кінці оголосять про мОн, весь цей час торби будуть вивішені, і депутати будуть любуватися, а майстер-клас, сподіваюся, йтиме паралельно до цього всього - збоку. А після фотосесії з моделями, можна буде підійти нарешті до торб і пощупати їх, і розкластися для малювання широко.
    Отака програма

ри?

kobieta, можна ж буде малювати на торбах, поки мужі будуть балакати, а цаплі вишагуватимуть серед народу?
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    kobieta, можна ж буде малювати на торбах, поки мужі будуть балакати, а цаплі вишагуватимуть серед народу?
    іменно!
    і...сподіваюся, ніхто не подумав, шо я проти ципулів чи шось таке....?
    Мені однаково - хай заголяються, хаай будЕ. Але не ясно одне - шо в цьому екологічного. Хай би просто назвали - молодіжний захід "Боді-арт" - і всьо. А так... - екологія...при чом тут...
    змія болотяна ОЧКОва

kobieta, та в нас все так - через одне місце. кричать про екологію, а демонструють голих бабів під офіційні балачки. розказують про біодизель. і тоже на прикладах голих баб. Показують голих баб і кажуть: "купуйте наші фотоапарти!". а потім дивуються: чого воно люди не цікавляться, тим про шо вони три години блєяли? так шо, селяві. будем думать, шо офіціоз і цаплі не завадять отримати харошого настрою від малювання і мацання торбешників!
    Дивиться хто на форумі ^^

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    ...будем думать, шо офіціоз і цаплі не завадять отримати харошого настрою від малювання і мацання торбешників!
    Крім торб ще і торбешників мона буде мацати?
    Пророк

Ітак! Екоподія відбулася!
    Форумці були острівцем нормальних людей серед глямуру і пафосу. І на цьому острівці кипіло життя. Вирувало! Головним нашим спільним заняттям було намалювати торбу Адміну. Всі присутні до цього приклали свою лапу. Хто копито намалював, хто сонце, хто коня в полосочку, хто ієрогліфами "Фрагов-сан" старанно вивів.. Та це бомба, а не торба! самі побачите.
    Взагалі кругом нас кишіло. Там купують торби, тут малюють, там трогають, там домовляються форумці їхати Гоголя з днем народження вітати, Нікелер в мікрофон рекламує торби на весь ТЦ "Київ" , Лайт за спинами моделей корчить рожі і показує непристойні імітації, фотографи фотографують, малювальщики малюють, хтось продає торби. І там, десь, на задньому фоні ходять розмальовані тіла. У тіл був цуцик, тіла на нього наступили і цуцик кавкнув. А ми ні на кого не наступили, дуже гарно і весело провели час.
    Дякуємо мОн за запрошення, а від себе особисто дякую форумцям за те, що ви є!

Ті, хто дожив до фіналу:

Торби на виставці:

Торба для Фрагова. Процес.

мОн( буква М наразі в закордонній подорожі)
    Руда, з хвостом

Я скажу так: решта народу не заважала нам приємно проводити час у приємній компанії. Обіцяні фоти, як буде шось пристойне : ) викладу завтра. Бо зараз вже дужже хочеться спаткиииии.
    Дякую МОН за запрошення! І дякую за те, шо не продали мою торбу гламурній блондинці!, яка накинула на неї оком!!
    ри?
    Cool

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    ...хто ієрогліфами "Фрагов-сан" старанно вивів.. Та це бомба, а не торба! самі побачите...
    Не ієрогліфами ,а азбукою - це я так, уточнюю, шоб якшо влетіло нам потім, то хоть знатиму, шо виправила)) Совість чиста буде.

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    І там, десь, на задньому фоні ходять розмальовані тіла. У тіл був цуцик, тіла на нього наступили і цуцик кавкнув. А ми ні на кого не наступили, дуже гарно і весело провели час.
    Дякуємо мОн за запрошення, а від себе особисто дякую форумцям за те, що ви є!
    До речі, Чері як ніколи права. Не знаю, як кому, але я не запам’ятала отих тіл розфарбованих: через малювання торби все інше було якось так далеко, на задньому плані. Якби тьотічки не почали голосно вищати при виході напівоголених хлопців з намальовками, мабуть я б взагалі все провтикала - як завжди:)
    До того ж наша туса була дуже рухлива, бурхлива і емоційна!
    Хочу подякувати дівчатам (ОРГАНІЗАЦІЇ МОН - ) - вони мені презентували ще одну торбу! Моєму щастю нема меж!!! Хай вам всього-всього! І фарб, і пензликів, і тканини, і натхнення, і малюнків нових з новими ідеями! І нахлєбніков, але вдячних

П.С. Я не спитала! Цуцик, він живий лишився? Він такий махонький був, сидів у дівчини в ци...ее..в декольте! Якби на нього наступили хоч разок, з нього б блин получився! Жалько собачку - таке хароше, вухи як локатори...
    Пророк

здається, я провтикала шось цікаве *злиться саме на себе*
    "весна, где моя голова?!?" (с)
    Філін

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    П.С. Я не спитала! Цуцик, він живий лишився? Він такий махонький був, сидів у дівчини в ци...ее..в декольте! Якби на нього наступили хоч разок, з нього б блин получився! Жалько собачку - таке хароше, вухи як локатори...
    Собачка таки вижив, як не дивно.... Але коли він кавкнув на весь зал, то і гламурна і нормальна половини тусовки спостерігачів дружно і зловісно засміялися, мабуть очікуючи скорої кончини тварючки під шпильками гламурних дівок... Та ще за мить собачка, живий і не ушкоджений, знову опинився в бюсті своєї хазяйки
+ Ответить в теме
Страница 3 из 5