Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей27Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4
Показано с 11 по 20 из 37.
    Новачок
    Flame

Re: Концерт німецького гурту MAMASWEED

Ответ Сообщение от Waldemar Посмотреть сообщение
    я пока в роздумах.... вродь би й сходить можна... жалко що не на дойче спывають (
    Всё равно приходи Вольдемар.
    Хоть немцы и на инглише поют,
    зато Онейроид одновременно на русском и дойче

2.0

dafunkymax, Онейроід на Дойче??? інтєресно... а хто у вас пише тексти цією мовою?
    Пророк

нікелер, оксана вишня шпрехає. вона ними і займалась.
    Гуру

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Ктулху, я не думаю шо буде кукен-квакен, бо оце вперше чую про кунцерт. А афіш зовсім не бачила ше. Народ так бігом не мобілізується. плюс в нас народ жадний, 30 гривасів це ж йоханий бабай. Думається, шо там не буде піяненькой сцикопіхоти. шо ні может ні радувать. ти йдеш? ну а як білети не проканають, я шось точно придумаю.
    Тут еще накладочка - тоже 15-го и тоже в 19.00 часов утра в филармонии будут плотно давать джазу. Вот теперь сижу и думаю - все такое смашное и вкусное - и всюду хотца. Супостатство, блин.
    Но надо идтить на немцев! Ура, за родину, так сказать, все дела (деды наши ходили - вот и мы пойдем)). Ближе к дате будем созванивацца своими слухавками, и назначать встречу где-нить у царскосельского пукта приема стеклотары.

Примечание: пополнил свой словарный запас словом "сцикопихота". Долго улыбалси!
    сдавайсь!!!

Ктулху, а можно про джазуху пападробнее?
    2.0

таваріщі, моя бачило шо тут тусіт чел з Онейроїда. Пажалуста, не нада начинать концерти "як всігда по-полтавськи"!! Тоєсть не на півчаса-час пізніше! Бо воно напрягає,а в понеділок дужечко рано на роботу. Учтітє прозьбу, пліііз!
    Новачок
    Cool

як "чєл із Онейроїда" просьбу воспринимаю положительно , всем в понедральник працувати.....
    Постараюсь передать тем, от кого это может зависеть, однако поверьте ребята - в основном начало зависит не от музыкантов, а челов, организовывающих комбинацию Звук-Свет-Дым-Вход
    Так что начало будет "кактолькотакисразу"
    Скорее всего - своевременно
    Пророк

Роблю промо MAMASWEED:
    сьгодня був на їх виступі в картинній галереї Дім Миколи в Києві! там відкривалась виставка художників із Славського, їх запросили зіграти просто як друзів (вони були на фестивалі в Славському минулої осені). Для мене це був сюрприз; я навіть не знав хто це - вони зіграли пісню, другу, тоді я запитав що воно таке - MAMASWEED!
    Для мене це поки що найкращі музичні враження 2009 року. взагалі-то я вважаю несмаком, коли німці співають англійською, але вони класні. грають щось від рокабілі до хард-року, дуже драйвові, дуже позитивні. дві гітари, клавішник і ударник. грали для півсотні слухачів в маленькій залі (що само по собі класно), звук був не дуже, гітари риплять, інструменти не збалансовані, у соліста голос слабенький - але дуже сподобались. проводжали їх оваціями. серед слухачів була Росава; танцювала як справжня рокерша.
    Вони з Берліну, випустили 3 альбоми; на наступному тижні йтимуть переговори про дистрибуцію в Україні. я з ними трохи поговорив, зробив їм рекламу Полтави і сказав, що радитиму їх своїм друзям)))
    навіть є щось схоже на фото: MAMASWEED та роботи художників із славського:
    Миниатюры Миниатюры Photo-0012.jpg   Photo-0007.jpg   Photo-0017.jpg   Photo-0019.jpg  
    сцуко бдющий О_о

ану усі швидку признались, хтось іде туда?
    змія болотяна ОЧКОва

Waldemar, так точно. Дочєрі професора Сілізньова))) дві штуки!
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4