Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей18Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 40.
    модератор

Re: Новогодняя ночь 2009 :)

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Наразі чути мало про такі заходи під Полтавою. В Глухомані такий захід збираються проводити, але з шаленими цінами і без програми.
    В мене знайомий хоче зробити таку програму в Білоцерківці й питає в мене допомоги. Поки що він орієнтується на 100 долларів США з чоловіка за все з 22:00 12.13 по ранок 1.01.
    Є якісь думки з цього приводу?
    з 22:00 12.13 по ранок 1.01. маловато будет, а до 22х чем заниматся?

Интерестно что входит в это "всё"? Да и учитывая что Карпаты на 5 дней стоят 1500гр, 7-8 часов в Білоцерківці за 800гр как-то много,ИМХО. Хотя опять же всё зависит от этого "всё":)

Пророк

Наразі чути мало про такі заходи під Полтавою. В Глухомані такий захід збираються проводити, але з шаленими цінами і без програми.
    В мене знайомий хоче зробити таку програму в Білоцерківці й питає в мене допомоги. Поки що він орієнтується на 100 долларів США з чоловіка за все з 22:00 12.13 по ранок 1.01.
    чет как то недорого совсем, имхо за такую цену народу много будет желающего отдохнуть

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    з 22:00 12.13 по ранок 1.01. маловато будет, а до 22х чем заниматся?

Интерестно что входит в это "всё"? Да и учитывая что Карпаты на 5 дней стоят 1500гр, 7-8 часов в Білоцерківці за 800гр как-то много,ИМХО. Хотя опять же всё зависит от этого "всё":)
    +1! все зависит от этого
    модератор

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    чет как то недорого совсем
    Дык это, кризис и всё такое...
    Пророк

...
    Интересно. А программа уже есть?
    И где эта Белоцеркивка?
    part of me

Програми немає, в тому і проблема. Мені її робити не дуже хочеться, бо я майже на сто відсотків певен, що якщо все вигорить господарі занотують все і наступного року зроблять теж саме, але вже без допомоги мого знайомого.

На разі він має місце де це буде відбуватися - кафе "Фортеця", 60 км по трасі Києв-Харків з Полтави в сторону Києва. Місця де люди зможуть відпочити (чи взагалі вони потрібні), на чоловіка десь гривень 100. Їжу готують господарі (350 грн на чоловіка). Ще потрібно буде оплатити транспортування людей туди і назад.
    Знайомий хотів запросити циганок, але вони зажадали 3000 уе за ніч! Господарі запропонували якогось, м'яко кажучи "діджея", але я вже бачив тамаду - їх знайому, тому порадив відмовитися від такого варіанту.
    В програму можна включити прогулянку на конях. А от рожевощоких дівчат найняти буде дорогувато, я так думаю.
    Взагалі, я на разі влаштував свій ДР на 11 персон зі всіма наслідками, що витікають, тому я ще не дуже хочу починати організовувати ще й Новий рік, бо як бачу проблем - гора, а отримаю я з того навряд чи щось.
    part of me

Це я колись знімав на мобільний, трохи видно і саме кафе:
    Фортеця

Можу дістати ще фото, якщо треба.
    Пророк

Дык это, кризис и всё такое...

ну по своему опыту знаю что стоит организовать празднование НГ на человек так 15-30, это ад! и много раз к НГ настроение было прям похоронное, ни какого праздника вообще не хотелось
    так что в принципе если знать, что будет весело и не напряжно, то это стоит таких денег, но т.к. по старинной славянской традиции "че за пьянка без драки" то я предпочитаю встречатэ НГ в кругу близких друзей :)
    модератор

Ihor, интересно, а какой процент от месячной зарплаты( или сколько зарплат) ты готов потратить на празднование НГ?
    Пророк

Ihor, интересно, а какой процент от месячной зарплаты( или сколько зарплат) ты готов потратить на празднование НГ?
    ну скажем так, праздновать я НГ буду тут, в Хельсинки, если скидываться, то.... ну евриков 300(ну прим. 10% зарплаты)
    а что?

сколько зарплат?!?!!!:) я че, на больного похож?
    змія болотяна ОЧКОва

Ihor, в тому о вся і справа. в Україні багато людей мають 300 євротугріків (або близько того), якшо складуть дві зарплати. це приблизні циферки, звичайно.
    тму і бюджети святкові значно скромніші
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4