Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 21.
    Новачок

Дельфин в Полтаве!

Журнал OPEN MIND представляет!

Боевое крещение рок-кумиров планетарного масштаба настигнет полуторачасовой драйв исповедальной откровенности.
    Концерт обещает стать событием, которое перевернет душу всем тем, кто еще не отвык думать.
    Взгляд поэта-философа на абсурдный мир взрослых глазами ребенка, постигающего истину вместе с выбитыми зубами в попытке пробиться через злобу и эгоистичность. Несправедливо до слез, жестоко до боли, нечестно до кома в горле.
    Ранимая и ранящая лирика Дельфина, скрученная в тугой синти-кокон, словно иголка танцует под пронзительное гитарное соло и четкий ритм ударных партий.
    Песни как "ракеты из яркого детского сна" переместят в тот далекий и желанный мир, который всегда с нами, но не здесь.
    Дельфин резюмирует "невыносимую легкость бытия", и приглашает всех нас на праздник. На весьма непростую встречу. Встречу с самим собой.

Дата 15 отктября
    Место ККЗ "Листопад"
    Начало 19:00

Цены билетов: 80, 90, 100 и 120

Подробнее тут: http://www.openmind.net.ua/

Гуру

Re: Дельфин в Полтаве!

круть! пойду, конечно-же!
    MisanThrope

!!!!!
    Odo
    -

Був на його концерті у Мінську. Сподобалось.
    косой стрелок

неверю. но пойду
    Che
    Гуру

Как только узнал, тоже не поверил, как только убедился, полетел за билетами...1-й ряд взял, правда не знаю, если толпу под сцену напустят, не особо будет!!! У него только 3 концерта в Украине: Одесса, Киев и Полтава. Чио всегда удивляло, что каждый новый альбом в самую точку, причем обычно после 2-го, 3-го прослушивания...Растем вместе :)
    Жду импровизаций в знакомых композициях, его команда на это горазды!
    2.0

Концертів не три, більше
    13 декабря, Харьков, Дворец спорта
    14 декабря, Луганск

Але... коротко поділюся враженнями, вчора б написала багато, настільки сильно відчуття рвали на шмаття.
    Отже, ще місяць тому я вирішила - піду. Для себе, але більше для приємності близькій людині. Яка по суті, колись і познайомила з творчість Дельфіна, а виросла на "Мальчішніку"

Прес-конференція
    Запізнився співак на годину майже, журналісти нервували і дехто не дочекався "побєдного". 15 хвилин розмови, купа запитань і коротка відповіді. Пісні трееба вистраждати і пережити... дитину всередині нас вбивають побут і буденність, не відмовляйте собі в радостях...бути режисером фільмів та кліпів круто...мій фільм би був без сюжету... Україна асоціюється з теплом і Кримом...
    По тому дехто жалівся, що Дельфін нецікавий...кому як... мене аж теліпало від його енергетики...але може то я себе накрутила... Хтось з журналістів в пресі (не в Полтаві) назвав його "до конца не понят ни прессой, ни фанатами"... він інший, він поза часом, поза стилем...за межею. там де ми зустрічаємо самих себе. його тексти, це сам він. і ти або "на хвилі", або ні...

Концерт
    Запізнення понад півгодини. Публіка нервувала, дехто стібався і думалося, що ці люди попали не туди. Але від початку секунда за секундою починала створюватися Атмосфера. Зас співав, скандував.. Вони Його Чекали... Репертуар - переважно нові пісні. (Альбом "Юность" можна було придбати в "тьоток" на виході, вони активно рекламували товар, мовляв навіить ми, пори вік "зацінили", а ви дітки точно прохаваєте =)) Цікаво те, що аранжування пісень, навть тих що "знані й улюблені" різнилося від звично. Дельфін на сцені і у запису - різний. На сцені він на порядок важчий, енергійний, самовідданий. ЦЕ не той випадок, коли краще мати гарний запис, бо це різні непорівняні речі. Соляки Додонова це щось! Самовіддано і пристрасно. Дельфін на ударних. Казав колись, не виходить ще до пуття... Тоді пробачте, а що таке виходить???
    Для мене цей концерт поповнив ряд тих, які залашать надовго слід, найкращих концертів. Заради такого варто жити і чекати довго.

ПиСи: все вищесказане - страшенний суб"єктив =))
    косой стрелок

дико понравилось, но мало.
    не понравилось:
    многие последнего альбома и не слышали и реагировали только на старые песни
    порой гитарный рев аж по ушам резал
    очень жаль что он не вышел на бис
    Добрий модер ))

Від енергетики теліпало - ДА-Да-ДА!!!
    Не уявляю, як можна було всидіти на місці?
    Він інший - однозначно. Дякую, Нік, за враження.
    2.0

Uksus, пажалста!

steam, він ніби ніколи не виходить...я теж не чула альбома, але там прикупила. прикольно, що запам"яталися всі пісні, які звучали на концерті...
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы