Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 21.
    Добрий модер ))

Re: Дельфин в Полтаве!

steam, завжди приємно чути шось звичне і знайоме. Мені особисто сподобалося все вкупі, без розподілу на старе і нове. А ще на концерті не так відчуваються тексти, як в умовах домашнього прослуховування чи навушниках, тож ... позитив йшов від нього самого, його рухів, звуків, що лунали зі сцени.

2.0

Uksus, але він якийсь одинокий... на прес-конференції треба було бачити його очі... тут не той випадок коли людина тупо "працює на публіку"... хоча одна дівчина на пресухє прохопилася, що от када приїздила Свєті Лобода, то ана була значно цікавіша... на вкус і цвєт, пробачте...
    Добрий модер ))

Яка там робота на публіку! Ні!
    Якби він не був сам по собі такий, не був, як ти кажеш, одиноким, неможливо було б відчути отого на концерті.
    Про дєвушку і Свєту - мда, гм, буває
    2.0

http://www.m2034.ru/sound/

тут мона скачать ексклюзів...
    MisanThrope

Альбом почув ще місяців з 6 до цього(слава інтернету), виступу чекав шалено, вражений ще й досі, але є ряд - що з самим Дельфіном не пов,язані - він привіз новий матеріал і весь виступ був в цьому стилі(навіть афіша то кадр з кліпу "Кокон"),а публіка немов замовляє по радіо; нерозуміння і небажання розуміння, полтавська публіка "хаває всьо", не розуміючи що час пливе і все змінюється;і рядок імбіцилів попереду, що немов помилились (їм би "Бутирочку"), а найбільше один що весь час створював непотрібний гамір.

А взагалі шалений заряд!!!Море чистої енергетики. Дельфін алхімик почуттів та майстер слова!!!
    Пророк

понравилось
    но как говорилось ранее - мало Т_Т
    жаль мало кто реагировал на новые песни, а мы яростно подпевали на первых рядах, без нас - обалденная песня. да!
    2.0

а публіка немов замовляє по радіо; нерозуміння і небажання розуміння, полтавська публіка "хаває всьо", не розуміючи що час пливе і все змінюється;і рядок імбіцилів попереду, що немов помилились (їм би "Бутирочку"), а найбільше один що весь час створював непотрібний гамір.
    отут, шановний, не можу не погодитися. на біс, якби виходив, то може б і виконав, а так люди мабуть не розуміють, шо нормальні виконавці мають свого роду плей-лист, загулять і закосить від якого ніззя. ви їм вибачте будь-ласка :)) Дельфін колись на запитання, чи не відволікає ковбасня і крики, сказав шо так, відволікає, але іноді це замість "величезного спасибі". Частково народ на перших рядах ковбасився від кайфу, а хтось вийо...
    хм, якось я ніколи не звертала увагу на "Я люблю людей", послухала і зрозуміла... у деяких людей є патологічна тяга до того, щоб відомі люди матюкалися зі сцени. це типу знімає табу з лексики такого плану...колись пам"ятаю щось таке просили сказати Покальчука... він красиво їх послав, типу кіна не буде.
    блін, хочу ще щось індустріально-філософське в Полтаву...
    ТАК!

уж простите просили отписатся, что да по такому поваду к вам наведалси
    был на канцерти
    ето капец!
    понравилось ровна 3 пестни
    длальше было жуткое муть
    мего пафосный гитарист ала мне 12 лет и купили гитару с примочками - так шо дисторшеном вам ухи да папорчу! - ужос! пафос и снабизм пицерска-маковскага разилива! главное шоп громче девиз!
    об нем самом - ето жуть просто
    4 драма , 2 хета и 2 пидальки! и я ципа умею играць на барабанах! выучил целых 4 ритмдрам и пару пириборчигав! и етага фатит тупа на все пестни! мега аццкоотстояно однообразно! просто жуть!
    лучьшеб он просто под фон почитал тексты!
    все было никчиму и нипанятно нафига!
    один из худших канцертов не попсовой направлености!
    я вазмусчен!

ЗЫ привет всем кто са мной не поздаровался
    2.0

Meladon, прювед і вам! тю, ну думка радикально протилежна і шо? нормуль, потяне =)
    на барабанах він каже шо гупать по суті і не вміє, а присобачили їх туда тіпо шоб руки занять. так шо там без претензій. зато самовіддано. =)
    Che
    Гуру

...На счет ритмдрам и переборчегов...Этот чувак может вообще выйти в белой рубашечке и с красным бантом на шее...и просто читать свои тексты...и найдется публика...
    ...Два последних альбома это совместная работа...Последний альбом почти полностью за Дадоновым...
    ...Слушая альбомы Дельфина последовательно можно заметить что он повзрослел. постарел даже...
    ...Очень "напрягали" ребяты, орущие "Я люблю людей!", но в принципе это расплата Дельфина за "юношеский максимализм" - присутствие таких ребят на концертах ...они просто остались там...в начале... :)
    ...Я шел на концерт и твердо знал куда попаду...Знал, что Дадонов сейчас похож на обезьяну :) Знал что приятно будет узнавать старые песни по первым звукам, которые не похожи на те что в записи...Знал и видел уже, что последней будет "Слово", знал что он больше не выйдет...
    ...Отлично, мало, как уже отмечали. Остается либо путешествовать вместе с его текстами либо зависнуть на каком-то альбоме и дальше не двигатся...Другого пути нет!
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3

Теги для этой темы