Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей9Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7
Показано с 21 по 30 из 61.
    ри?

Re: Духовная Школа Золотого Розенкрейца

Офтоп:
    Дожилися. Мене вже конякою назвали. Дуже приємно. А ще кажуть, шо то я ображаю людей.

Odo
    -

Офтоп:
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Дожилися. Мене вже конякою назвали. Дуже приємно. А ще кажуть, шо то я ображаю людей.
    Ви пожартували — я пожартував, нічого особистого. Коли Ви побачили "коняку" у по-доброму жартівливому вислові у лапках (!) "робочою конячкою", то може Ви і на "Добридень" здатні образитися? Було би бажання ображатися, чи не так? Проте, я поважаю Вашу думку, і, коли Ви наголосите на тому, що цей мій жарт є для Вас дійсно образливим, обіцяю його прибрати.
    NOSFERATU
    Гість

Ха-ха!!! Розенкрецеры настолько обнищали, что вылезли на воздух!!! Уважаемый автор темы, не спекулируйте на славе того общества, которое отродясь не брало в свои ряды встречных-поперечных!!! Ага, щас они с вами поделятся своими оккультными традициями!!!
    Люди, не ведитесь не этот чос!!!!
    Odo
    -

Ответ Сообщение от NOSFERATU Посмотреть сообщение
    Ха-ха!!! Розенкрецеры настолько обнищали, что вылезли на воздух!!! Уважаемый автор темы, не спекулируйте на славе того общества, которое отродясь не брало в свои ряды встречных-поперечных!!! Ага, щас они с вами поделятся своими оккультными традициями!!!
    Маєте рацію, дійсно такі герменевти, як Розенкрейцери, що віками сиділи у глибокому підпіллі і відкриті семінари, щось тут не збігається одне з одним. Дуже схоже, що це лише використання відомого бренду.
    ри?

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Ви пожартували — я пожартував, нічого особистого. Коли Ви побачили "коняку" у по-доброму жартівливому вислові у лапках (!) "робочою конячкою", то може Ви і на "Добридень" здатні образитися? Було би бажання ображатися, чи не так? Проте, я поважаю Вашу думку, і, коли Ви наголосите на тому, що цей мій жарт є для Вас дійсно образливим, обіцяю його прибрати.
    Не треба прибирати, пане Одо. Не треба!
    Я висловлюся нарешті. Я вже давно не відповідаю на Ваші пости, щоб не дай Боже щось не те сказати. Бо мене дивним чином "підозрюють" у негативному ставленні до Вашої персони, що мало би бути з огляду на нашу невеличку суперечку. І постійно видивляються шось таке у моїх дописах (чи це параноя?).
    Лише на один пост я вирішила відповісти. Пожартувала, як Ви ж самі сказали. І що вийшло? Мене попросили бути ввічливою і не доколупуватися до людей. На пост скаржилися і взагалі. А я навіть гадки не мала когось ображати. Думала нормально так тему розкрутити. ...Мабуть треба було менше думати.
    Мені набридло, що мене намагаються за шось шпинати. Я Вас не чіпаю, а мені все одно чимось докоряють.
    І на "Добридень" я відповідаю в залежності від того, хто мені пише.
    Тому я теж дещо попрошу, як попросили і мене. Будьте чемніші до мене, особливо у жартах, бо віднедавна я їх від Вас не сприймаю. Не знаю, кому треба подякувати за таке ставлення до Вас. Бо від початку все було нормально. Але чиїсь дії і частково Ви самі отак мене налаштували.

Пости Ваші буду вже повністю ігнорувати, коли вже на те пішло, щоб надалі мені не ставили в вину мою невихованість. Можете робити те саме.
    Дякую наперед.

Розумію, що це все не до теми, тому не маю нічого проти, якщо оффтоп-пости будуть перенесені в інше місце.
    Odo
    -

Офтоп:
    Не треба прибирати, пане Одо. Не треба!
    Я висловлюся нарешті. Я вже давно не відповідаю на Ваші пости, щоб не дай Боже щось не те сказати. Бо мене дивним чином "підозрюють" у негативному ставленні до Вашої персони, що мало би бути з огляду на нашу невеличку суперечку. І постійно видивляються шось таке у моїх дописах (чи це параноя?).
    Лише на один пост я вирішила відповісти. Пожартувала, як Ви ж самі сказали. І що вийшло? Мене попросили бути ввічливою і не доколупуватися до людей. На пост скаржилися і взагалі. А я навіть гадки не мала когось ображати. Думала нормально так тему розкрутити. ...Мабуть треба було менше думати.
    Мені набридло, що мене намагаються за шось шпинати. Я Вас не чіпаю, а мені все одно чимось докоряють.
    І на "Добридень" я відповідаю в залежності від того, хто мені пише.
    Тому я теж дещо попрошу, як попросили і мене. Будьте чемніші до мене, особливо у жартах, бо віднедавна я їх від Вас не сприймаю. Не знаю, кому треба подякувати за таке ставлення до Вас. Бо від початку все було нормально. Але чиїсь дії і частково Ви самі отак мене налаштували.

Пости Ваші буду вже повністю ігнорувати, коли вже на те пішло, щоб надалі мені не ставили в вину мою невихованість. Можете робити те саме.
    Дякую наперед.

Розумію, що це все не до теми, тому не маю нічого проти, якщо оффтоп-пости будуть перенесені в інше місце.
    Пані laithemmer, коли я Вас чимось образив, то вибачте, дійсно не хотів цього. Вірю у те, що всі люди, або майже всі, добрі і хороші, а сварки та образи між ними трапляються винятково через непорозуміння. Ніякого зла на Вас не тримаю. Бувайте щасливі і здорові.
    rosicross
    Гість

Ответ Сообщение от NOSFERATU Посмотреть сообщение
    Розенкрейцеры не были никогда оккультистами.
    Да сейчас много "орденов" называющих себя розенкрейцерами...
    Обвешиваются орденами и т.п.

Если возник интерес, то милости просим!
    Двери открыты!

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Вы настолько не владеете украинским?

И ещё вопрос: является ли Ваша Школа наследницей/последовательницей древнего ордена Розенкрейцеров?

Настолько

Смотря про какой орден речь.
    Если про AMORC то нет, а если вопрос о Братстве Классических Розенкрейцеров 17-го века то да.

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    А вы из Нидерландов (Dutch)?
    Я из Москвы.
    ри?

Маю ще одне питання: у Вашого ордена є якийсь сайт? Бо ота ссилка, яку Ви на початку викинули, всього лиш картинка квіточки і підпис. А якщо вже у шось лізти, то хоч трохи знать, в шо.
    rosicross
    Гість

Маю ще одне питання: у Вашого ордена є якийсь сайт? Бо ота ссилка, яку Ви на початку викинули, всього лиш картинка квіточки і підпис. А якщо вже у шось лізти, то хоч трохи знать, в шо.
    Пришлось воспользоваться переводчиком....
    http://www.lectoriumrosicrucianum.org/russian/index.htm

Здесь есть всё о Школе.
    ри?

Ок, чтобы Вам было не так тяжело, напишу в этот раз по-русски.
    Вопрос первый: "Что такое Истина?" - Вы мне можете объяснить? Ибо я у разных людей спрашиваю, а получаю ответ, который и сама смогу выдать.
    Что такое Истина с большой буквы?

Вопрос второй: "Что такое внутреннее, божественное "Я" и почему это "Я" должно стать орудием?"

Вопрос третий: "...В самоотверженном служении людям (с) - это как можно понять?"
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7

Теги для этой темы