Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей40Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 29 из 29.
    Def
    .

Re: Зробиму країну Україною!

Ответ Сообщение от DevilsAdvocate Посмотреть сообщение
    Також щойно з акції повернувся.
    Ну шо там? Негр в вышиванке??? Или Поляк зi Львова?

Завсідник

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Ну шо там? Негр в вышиванке??? Или Поляк зi Львова?
    Скорей еврей с Кобыляков с трусами на голове.
    Хотя у каждого свой вкус, может кому-то и понравилось... Каждому своё...
    ри?

Re: Зробимо країну Україною!

А мені найбільше сподобався DJ Архітектор!!! Він так завів натовп, що оце живе море аж вило! А ще він найбільш яскравий як на мене. Скретчі не так сподобалися, як те, що робив цей хлопака на сцені. У запалі драйву мало не вирвав шеста зі стелі)))))
    Давно хотіла отак просто посидіти, послухати, погоцати і ще посидіти ))

А ще дуже порадував початок фесту: грали пісні Сонцекльош і Пятницы))) І звичайно "Червона рута"....
    Пророк

Ответ Сообщение от Полтавський кіт Посмотреть сообщение
    українець 21 сторіччя, а чули такий анекдот:
    не про этот я анекдот говорил

Я столько не жил. ))) Я не был против Украинского языка, пока не начали насаждать...
    Да и сейчас я не против "соловьйинной", только "насаждателей" сильно не люблю.
    насаждение подразумевает насилие или принуждение, а тут все добровольно - хош иди, не хош дома сиди. тобишь правильней будет вести речь о целесообразности таких акций, от которых толку (имхо) как с козла молока

Ответ Сообщение от DevilsAdvocate Посмотреть сообщение
    Скорей еврей с Кобыляков с трусами на голове.
    Хотя у каждого свой вкус, может кому-то и понравилось... Каждому своё...
    давайте проведемо опитування серед тих хто там побував: чи сподобався вам львівський мадяр чи еврей з труліксами на голові?
    Добрий модер ))

Тейл, а як ти собі уявляєш дієві акції? Збори в бібліотеках купки україномовних - поговорити, поробити розумні обличчя, поплакати??? Сидіти по домівках перед телевізором чи ходити в кіно на неукраїнський дубляж??? Чи ходити вулицями міста з рупором і кричати "Говоріть українською! Не цурайтеся рідного!" Якими мають бути акції?
    Це тур на підтримку ПЕРШОЇ збірки реміксів на пісні ЛИШЕ українських виконавців. От Лайт сподобалося те, шо вона почула, піде людина і купить собі диск, я прийду до неї в гості, послухаю - мені теж сподобається і я куплю, а там стане цікаво і моїм друзям, а хтось захоче ще й оригінали тих пісень знайти...
    Насмілюєшся критикувати - будь спроможним зробити краще, дієвіше!!!
    Пророк

...
    Да и сейчас я не против "соловьйинной", только "насаждателей" сильно не люблю.
    Насаждать русский язык на Украине начали при совецкой власти.
    Когда делали единую общность - совейский народ.
    ри?

Не судіть будь ласка Вову того....ну не вийшло у хлопаки вписатися у цю тусню, ну шо ж тут зробиш?! Ну читає він текст під музло, але ж тре’ було вслухатися...наприклад пісня про чистий спирт...
    Просто всі пісні під однотипну музику - трохи втомлює. Але ж на загал булонавіть дуже непогано - зважаючи на вільний вхід.

Вражало око різнобарв’я присутніх - емо-тінейджери, ґламурні дівчата у міні і з глибоким дєкольте, просунута молодь ЗА УКРАЇНУ. Смішно було з ґламурних краль - якось не в’язалися вони трошки під речетатив того ж Вови))
    Зате було чудно, коли всі гуртом самостійно почали скандувати "Слава Україні, героям слава!"
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Тейл,
    хоч хтось правильно мі нік прочитавдякую, приємно
    Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    а як ти собі уявляєш дієві акції?
    чесно кажучи - хз. але якшо ми завтра влаштуємо хресну ходу за мир у всьому світі, то навряд чи негри у зх.африці від цього перестануть вбивати один одного. тим паче, що нац.свідомість - це не раз на рік вдягти з пафосом вишиванку і піти в ній тусіть, а скоріше викинути в урну (а не на тротуар) квиток після виходу з громадського транспорту.

у цьому плані мені дідусь ілліч подобається, який хоч і показово, але все ж таки хоч вигляд робив, шо руліт на суботніках і в скрутні часи відмовляється від вершкового масла. адже риба з голови псуватись починає. а всі ці організації намагаються довести щось молоді у той час коли можноладці показово на все ЙУХ ложили. наприклад укр.мову в інтерпритації без огиди не молжна слухати...все вищесказане аж ніяк не пропозиція, а просто роздуми вголос.
    Пророк

вот кстати в тему написали люди http://www.poltavaforum.com/tereveni...html#post36925
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3

Теги для этой темы