Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей37Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 5
Показано с 21 по 30 из 48.
    Пророк

Re: Афіша Полтави

Ну от. На "Страшну помсту" ніхто не пішов. Але не встиг я поплакатись, що не потрапляю на виставу в Полтаві, як херсонці привезли її мені до Києва. Я щойно з театру.
    Мушу сказати, не розчарований. Вистава в біло-чорно-червоних кольорах зачаровує. Дуже, дуже естетична. Ну і чи не половина успіху завдяки музиці. Думаю, ті, хто полюбляє естетику від Дахи Брахи, були б у захваті, хоча це була лише частина музичного ряду. Автентичний спів і бандура - це щось потойбічне.
    Вистава, як і повість, закінчується апокаліптично. Пекельні муки режисерові точно вдались; насамкінець в іншій світ відправляються і всі дійові особи, включно з Гоголем...
    Дуже добре приймали. Хто не встиг, може ще подивитись виставу в Херсоні, там саме починається театральний сезон!
    Вдома випив червоного вина за Херсонщину, за Миколу Васильовича і за театр та людей-акторв.

Постійний відвідувач

ех, шкода що не потрапила(
    Пророк

В кінці лютого приїздить в Полтаву Грузинський національний балет "Сухишвили". Так хочеться потрапити! А квитки ж дорогііііііі. Ех! Ніхто не хоче на радіо конкурс якийсь провести та квитки розіграти?
    Пророк

Чері, квитки дорогі, але і шоу не дешеве. в сенсі, варте своїх грошей. бачив їх двічі. я ніби не великий любитель танців, але для цього виду мистецтва треба вигадати якесь нове слово, бо нема з чим порівняти. і жива музика, до речі, теж...
    Постійний відвідувач

27 марта в Листопаде концерт В. Меладзе в 19.00.
    Цена билета от 300 грн
    чесно говоря я в шоке....сколько же стоит 1ряд?
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    В кінці лютого приїздить в Полтаву Грузинський національний балет "Сухишвили". Так хочеться потрапити! А квитки ж дорогііііііі. Ех! Ніхто не хоче на радіо конкурс якийсь провести та квитки розіграти?
    для тих, хто не був:
    Балет Сухішвілі
    Пророк

Побачила нарешті і я славнозвісний балет Сухішвілі! Яка краса!
    Щойно повернулись я і Укса з концерту (дякуєм Шараші, за квитки, які вона допомогла дістати).
    Вражаюче дійство! Хоч і бачила їх вже на відео кілька разів, знала як вони танцюють, а всерівно як чудо. Сподобалось дуже.
    Здібна учениця

черешня, от скажи класно, правда?)) я другий рік поспіль на них ходжу, не надивлюся! (як це я вас не бачила?))
    Добрий модер ))

Часто я помічаю, що мені не вистачає слів для передачі емоцій. Просто виходиш з залу і всередині звучить музика, а кожна клітинка тіла підтанцьовує тихенько. Дивні відчуття, коли люди ТАК танцюють, ритм настільки до душі і хочеться кинутися в танок, а ти сидиш на місці і впиваєшся поглядом в божевільне мерехтіння ніг у кльових чоботях. Багато що вражає. Кількість танцьористів на сцені - це ж натовп, організований, вишколений. Синхронність, від якої йдуть хвилі позитивної енергії і ти їх з радістю приймаєш, йорзаючи в кріслі в ритм. Рухи!!! Такі вишукані і в той же час геть чоловічі - різкі, грубі і цілком жіночі - ніжні і витончені. Чудові костюми, про одяг взагалі можна говорити дуже довго. І звісно ж, цей темперамент, що так чудово передається танком.
    Мені дуже сподобалося.
    Дякую всім причетнім до мого походу на Сухішвілі

Olio, людей було багацько, не дивно, що не перетнулися.
    Нервова, курррва

Рада, що вам сподобалось. Шкодую, що не змогла піти.
    Добре, що ти знайшла собі компанію, Уксочко! Все ж, вдвох воно і веселіше, і дешевше, і взагалі вдалося піти!))))
+ Ответить в теме
Страница 3 из 5