Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 11.
    part of me

20-22 липня, Львів, етнофестиваль "Підкамінь" 2007

Нарешті на Львівщині буде свій власний етнофестиваль, та ще й у такому фантастично красивому та сповитому легендами місці України, як селище Підкамінь Бродівського району. Площею для триденного (20-22 липня) музичного та мистецького дійства буде чарівне урочище між пам’яткою природи Каменем та Монастирем (пам’ятка архітектури XVIІ – ХІХ століття). А щодо наповнення розвагами, то всі необхідні складники справжнього фестивального відпочинку забезпечені: виступи найкращих фолкових гуртів у мальовничому закутку України із козацькими могилами та старовинними мурами, майстер-класи та виставки традиційних ремесл, виступи понад 30 творчих народих колективів, дегустація місцевих страв, лицарські бої, вистави, інсталяції, перформенси
    Розповісти про рівень фестивалю «ПІДКАМІНЬ-2007» може навіть тільки перелік «зіркових» колективів, що виступатимуть тут: «Свята Ватра», «ТІК», «Бумбокс», Гурт мандрівних дяків «Вертеп», «Кому Вниз», «Гуцул Каліпсо», «Дримба да Дзиґа», «Бурдон», «Ломага Бенд», «Оркестр VITO»… і це ще не все!
    На фестиваль очікується прибуття бульше 10 тисяч гостей, для яких вже створено необхідні умови доїзду та проживання. На час фестивалю буде організовано додаткові маршрути автобусів зі Львова до Підкаменя, а в самому селищі організовано автостоянки з охороною. За бажанням поселетись можна буде у приватному секторі або у безкоштовному наметовому містечку. Стосовно харчування, то на фестивалі буде можливість придбати якнайрізноманітнішу їжу у більш ніж 30 торгових наметах, або домовитись із мешканцями селища. Також на фестивалі планується зробити майданчики для дітей, де з ними гратимуться волонтери.
    Отже із доїздом та проживанням проблем нема, а літо без фесту – що криниця без води!

Програма фестивалю

Концерти у «Хмільному Домі Роберта Домса»
    (м. Львів, вул. Клепарівська, 18) 19 липня, четвер – «Свята Ватра»
    20 липня, п’ятниця – «ТІК»
    21 липня, субота – «Бумбокс»
    22 липня, неділя – «ДримбаДаДзиґа»
    23 липня, понеділок – «Перкалаба»

Концерти в Підкамені
    20 липня, п’ятниця
    12:00 - 17:30 - виступи дитячих творчих колективів та естрадних виконавців, майстер-класи, ярмарки традиційних ремесел, презентація місцевих страв, лицарські бої, вистави, інсталяційні проекти та перформенси.
    17:30 - 18:00 - офіційне відкриття фестивалю
    Концертна програма:
    18:00 – «Люди Добрі»
    18:30 – «Оркестр VITO»
    19:30 – «Гуцул Каліпсо»
    20:30 – «Свята Ватра»
    21:30 – «Бумбокс»
    21 липня, субота
    12:00 - 17:30 - виступи народних колективів Бродівщини, майстер-класи, ярмарки традиційних ремесел, презентація місцевих страв, лицарські бої, вистави, інсталяційні проекти та перформенси.
    17:30 - 18:00 - офіційне привітання
    Концертна програма:
    18:00 – «Lomaga’s Band»
    18:30 – «Замкова Тінь»
    19:00 – «ДримбаДаДзиґа»
    20:00 – «Бурдон»
    20:40 – «Пропала грамота»
    21:30 – «Кому вниз»
    22 липня, неділя
    12:00 - 17:30 - виступи народних колективів Тернопільщини, Рівненщини, Львівщини та Волині, майстер-класи, ярмарки традиційних ремесел, презентація місцевих страв, лицарські бої, вистави, інсталяційні проекти та перформенси.
    17:30 - 18:00 - офіційне закриття фестивалю
    Концертна програма:
    18:00 – «Green Silence»
    19:00 – «Н.Три»
    20:00 – Гурт мандрівних дяків «Вертеп»
    21:00 – «ТІК»

Новачок

Re: 20-22 липня, Львів, етнофестиваль "Підкамінь" 2007

Была во Львове, видела афиши, так хочеться поехать туда, но наверное не смогу((((((
    Пророк

Файне дійство, вперше чую. Із задоволенням би з"їздив так справи трясьця його матері не дають такої змоги:(
    Добрий модер ))

Ой! Так хочеться. Але то буде мабуть вже занадто ... Щойно з шешор повернулася :)
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Щойно з шешор повернулася :)
    Не сип мені сіль на рану :cray: !!! 2-й рік хочу в Шешори!!! хочу аж до поросячого вереску і не виходить:cray: :cray: :cray: :cray:
    Або хоч поділися враженнями;)
    Добрий модер ))

Я в блозі написала, читай там. Хоча, не стільки враження скільки просто опис. Може, відредагую пізніше.
    Взагалі все було супер. Я розумію шо починаю хворіти фестами. Хочу скрізь!!!
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Я розумію шо починаю хворіти фестами. Хочу скрізь!!!

Воістину благородна болячка:yes3:
    Частий гість

2 Tail: Чувак, якшо чесно я думав шо ти туди поїдешш і ми там познайомимосяяя....я сам планувавв туди поїхати декілька років поспіль і всьо ніяк, а от цього разу ДУЖЕ захотів і поїхав.....КЛАССС!!!!!!ПОЗІТІФФФФФФФФ........... до сих пір відійти не можу....хочуШЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
    Частий гість

от і маємо!!!!!!! перевіряючи своє мило бачу розсилку яка приходить мені від Артвертепу - "Нагадуємо, що у зв`язку з екологічним лихом Етно-фолковий фестиваль «ПІДКАМІНЬ-2007» переноситься на осінь".......йомайййоо!!!!!!!
    Добрий модер ))

Правильно шо переноситься.
    Техногенна катастрофа все-таки.
    Мої співчуття всім жителям Львівщини ...
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя