Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
    Lexus Motors
    Гість

У два рази більше

Спочатку земні поклони б"ю кобіті та заштрихованій, бо ніби перший раз тут і то завдяки їм.

А тепер про 2 рази більше.
    Я тут вичитав, що є в Полтаві такий клуб "арт клуб 22". От це мене дуже зацікавило. Не дивуйтесь, я не темний :). в Полтаві я був всього один раз, десь доби 3. Полтава з тих пір в мене в сердці :)
    Так от, весь минулий рік я працював на димній посаді кольянщика (я живу в Києві) в "Арт-Клубі 44" (назва витікає з адреси - Хрещатик, 44). Це такий собі клуб живої музики. Кожен день тут можна послухати розкручених і не дуже виконавців музики. Варіативність стилів - від сальси і джазу до панк року і блек-металу (блек був раз - перший і останній).
    Хтось чув таку групу, як "Коло хмар", чи "ЧекПоінт"? Постійні відвідувачі їх обожнюють. А такі групи як "Горгішелі", "DazMachine", "Dolphin"? А іноді й просто джем сейшени відомих і не дуже джазменів.
    Це дуже важливо, що з"являються такі клуби як 44, 22. Доречі в Н"ю Йорку є Джаз Клуб "88". Ми вважаємо 44 його молодшим братом (клубу 5, восени буде 6 років). З вашого дозволу я назову 44 старшим братом 22 :).
    Якщо хтось буде в Києві і не знатиме куди піти ввечорі, завітайте до 44, вам сподобається!

Філософф
    Ответ Сообщение от Lexus Motors Посмотреть сообщение
    Так от, весь минулий рік я працював на димній посаді кольянщика 22 :).
    Якщо хтось буде в Києві і не знатиме куди піти ввечорі, завітайте до 44, вам сподобається!
    Ну, вот! Мне сразу захотелось в "44" и кальяну в твоем исполнении. Помню, мне твой дым понравился тогда...
    Жаль, что Lexus Motors уже не кальянит по ночам, ато полтавчанам он бы коронного дыму сделал и оформил бы бесплатным пробным вариантом.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы