Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 16 из 16.
    Пророк
    Ответ Сообщение от Мартин Посмотреть сообщение
    За наметове містечко ти правий, а платити будуть за нього?

Оновлення на сайті відбувається час від часу. Є відео та фото нове.
    Звичайно що ні, якшо це буде просто "разрішеніє поставіть палаткі под откритим нєбам", але якщо там буде охорона, біотуалети, обладнані місця для багаття, підвозилися дрова, ну може польова кухня це буржуйство, але хоча б шоб людям привозилу питну воду. То чому б і не заплатити за "укомфортнені" умови перебування якусь там мзду? Я думаю що люди б погодилися, бо кому приємно кожного ранку згортатися і тусуватися на Мазепі зі 100 літровим рюкзаком за плечима, якшо можна навіть не згортати палатки, бо територія наметового містечка охороняється? Мені здається це самоокупна ідея ІМХО!

Генерал-хорунжий
    На сайті Мазепи-феста відкрито форум! Прошу до обговорень: http://mazepa-fest.org.ua/forums/
    Генерал-хорунжий
    100 літрів то, НМСД - багато! ) бо мені і 70 літрів тягати важко) Так, охорона була б гарно.. але думаю, що не для нашої країни. Все-одно б крадіжки були, ніхто б речі не лишав.. камери схову з ключами - то добре, але це не реально. а просто наметове містечко - добре. кухня - буржуйство.. вода.. хз.. можна.. щодо біотуалетів.. ВОНИ ПОТРІБНІ! А то обісцяли всі кущі до за теплицями.. всі дерева.. ну куди це годиться? це Європа?
    Частий гість
    ДДаааааааа ЩО ЦЕ ТАКЕ???????? Хотів я було скачати якесь відео (обіцяне) з сайту МАЗЕПА-ФЕСТ і натє - там нема жодного бенду, виступ якого мені б хотілося подивитися!!! А вони були!!!! Я б так не кіпішував, але мені боляче від того, шо замість цікавих бендів, які були в Полтаві вперше взагалі, я побачив там ДМЦ!!Гурт , який виставлений в першу чергу!!і це на самому початку роботи сайту!!ПОДУМАТИ ТІЛЬКИ!!!!!ЧУВАКИ НЕ РОЗМОВЛЯЮТЬ УКРАЇНСЬКОЮ У ПОБУТІ, ЇМ ДО ДУПИ ЦЯ ВСЯ "ПЕТЛЮРІВЩИНА І МАЗЕПИНЩИНА", ТЕКСТИ ПЕРЕКЛАДЕНІ З РОСІЙСЬКОЇ ЛИШЕНЬ ДЛЯ ТОГО ШОБ ЗАЙВИЙ РАЗ ЗАСВІТИТИСЬ НА ФЕСТИВАЛІ!!! А ВОНИ ТУТ ЗВЬОЗДИ!!!!!!!!!вибачте за суб`єктивну думку, але мені як патріоту боляче за такий стан!!!!
    Пророк
    Ответ Сообщение от mozok Посмотреть сообщение
    ДДаааааааа ЩО ЦЕ ТАКЕ???????? Хотів я було скачати якесь відео (обіцяне) з сайту МАЗЕПА-ФЕСТ і натє - там нема жодного бенду, виступ якого мені б хотілося подивитися!!! А вони були!!!! Я б так не кіпішував, але мені боляче від того, шо замість цікавих бендів, які були в Полтаві вперше взагалі, я побачив там ДМЦ!!Гурт , який виставлений в першу чергу!!і це на самому початку роботи сайту!!ПОДУМАТИ ТІЛЬКИ!!!!!ЧУВАКИ НЕ РОЗМОВЛЯЮТЬ УКРАЇНСЬКОЮ У ПОБУТІ, ЇМ ДО ДУПИ ЦЯ ВСЯ "ПЕТЛЮРІВЩИНА І МАЗЕПИНЩИНА", ТЕКСТИ ПЕРЕКЛАДЕНІ З РОСІЙСЬКОЇ ЛИШЕНЬ ДЛЯ ТОГО ШОБ ЗАЙВИЙ РАЗ ЗАСВІТИТИСЬ НА ФЕСТИВАЛІ!!! А ВОНИ ТУТ ЗВЬОЗДИ!!!!!!!!!вибачте за суб`єктивну думку, але мені як патріоту боляче за такий стан!!!!
    Аффтар жжот! Є доля правди в його словах!
    Пророк
    Ответ Сообщение от Мартин Посмотреть сообщение
    100 літрів то, НМСД - багато! ) бо мені і 70 літрів тягати важко)

Так, охорона була б гарно.. але думаю, що не для нашої країни. Все-одно б крадіжки були, ніхто б речі не лишав.. камери схову з ключами - то добре, але це не реально.

а просто наметове містечко - добре. кухня - буржуйство..

вода.. хз.. можна.. щодо біотуалетів.. ВОНИ ПОТРІБНІ! А то обісцяли всі кущі до за теплицями.. всі дерева.. ну куди це годиться? це Європа?
    1)Ходили люди зі здоровими рюкзаками, може не 100 літрів, але на 80 бачив.
    2)Маю на увазі охорону від монголо-кобищанської навали:)
    3)Чому кухня буржуйство? Люди б давилися не пиріжками з палатки, а чимось гарячим і прикольним;)
    4)Ото організатори дивні...а що ще людям робити, якщо найближчий туалет аж на горі і то не дуже великий (доводиться чекати), а пива багато? Це мінус не глядачам, а організаторам!
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2