Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
    Добрий модер ))
    Question

Деталі звуку

10 - 11 травня в м.Києві буде проведено третій фестиваль сучасної експериментальної музики Деталі Звуку. Деталі Звуку надаватимуть свій гостинний простір новому проекту Unsound on Tour Across Borders, найкращі німецькі музиканти, що працюють в сфері експериментальної електронної музики, разом з артистами Швейцарії, Польщі, Чеської Республіки, Словаччини, України та Білорусі відіграють на дводенних фестивалях в Празі, Братиславі, Кракові, Торуні, Києві та Мінську.

Зустрічатимуть розширеною програмою живих виступів, ді-джей сетів, майстер-класів та відеопоказів цікавих зразків сучасного візуального мистецтва.

Вхід для приїжджих - 50 грн :) за наявності паспорту і квитка

http://dz.co.ua/u/news/

Добрий модер ))
    Трохи запізніла реакція, але ...
    Перший день фестивалю проходив у клубі Сінема. Ми спізнилися на початок і особисто я була тріііішечки втомлена, тому періодично засинала і враження від всіх учасників фестивалю описати не можу, бо декого просто не чула. Із організаторських недоліків - після входу в клуб, не можна було виходити до третьої години ранку, якшо планували ще повернутися. А на вході настільки ретельно обшукували сумки, шо навіть снікерс не вдалося сховати. Ще шо запам*яталося: вентиляція в клубі працює ууух. Сидіти на сходах чи стояти під повітрерозподільником було неможливо. Здувало. Тепер про:
    MAPSTATION & DAWID SZCZESNY - налаштували на сприйняття. Закінчили грати дуже несподівано. Мало. Хоча, мінімалу, мабуть, ніколи не буває забагато :)
    POLE - сподобалося :) музика просочувалася в кожну шпаринку і змушувала рухатися. Просто хитатися чи кудись йти. Вона вела так, як їй того хотілося.
    Thomas Fehlmann - розірвав. Хоча, він не зовсім у дусі цього фесту. Але я рада була його музиці. Не танцювати було просто неможливо. Дуже живий.
    DMITRY GREN - шось грав. розбив гітару. Може, і молодець, але вражень - ніяких ... Мабуть, через перевтому.
    Непоміченим мною залишилося відео. Тобто я часто дивилася на екран, але музиканти притягували зір сильніше.
    Іще я так і не зрозуміла що таке майстерклас?
    І змусив мене цей фест замислитися, чому подібні події відбуваються вночі? Особисто мені було б набагато краще, якби все відбувалося вдень :)
+ Ответить в теме

Теги для этой темы