Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 18.
    Крапля
    Гість

«АКУСТИКА» в арт-клубі «22»

Завдяки великій кількості прохань арт-клуб "22" представляє авторський вечір у вигляді акустичного дует-концерту Андрія Гречаника (лідера гурту "ДорогиМеняютЦвет") та Валерія Власенка (лідера гурту "Арахнафобія"). Разом з відомими, на концерті будуть виконані деякі невидані нові та старі пісні.
    інфа та афіша запозичені з Полтавського Музичного Порталу

.

Пророк
    Відвідали ми вчора Акустику. Всі(Заштрихована, Уксус, Міла і я) вибралися з своїх робіт в честь Дня Народження Заштрихованої.
    Що вам сказати... - все як завжди в "22": як на мене, процес отримання задоволення від музики перебивається некомфортними умовами. В основному, із-за температури в приміщенні. Вже ж квітень, а там все одно дуже холодно!!! Довелося знову ж таки сидіти в верхньому одязі і на чомусь(я на блокноті сиділа ), щоб було не холодно в дуже дорогі всім місця :).
    Виступали пан Валєра і Гречаник по черзі, виконуючи по 5 пісень. В кінці Валєра розходився так, що вирішив залягти за ударними і вибивати з них всю дурь в такт і не дуже Гречанику.
    Оскільки було холодно, то просто слухати музику було важко - потрібно було якось рухатися. Так от...невчасно ми почали рухатися :) : поряд сиділа Ялина, яка зачудовано слухала ліричну пісню Валерія, а ми(я і Міла) вели себе дуже негоже як для цієї пісні - просто казилися. Заштрихована і Уксус з усіх сил робили вигляд, що вони нас усмиряють, і їм навіть соромно поряд сидіти, а самі ж тільки раді були якось відволіктися від чудової пісні :).
    Далі більше: нас, якось так, доволі примусово виштовхали на обочину сцени, де ми і почали свої підспівування пісень, яких зовсім не знаємо. Потім ми вже і не сідали, а до кінця вечора зігрівалися в танцях, що хоч трохи оживляло доволі мертвий зал.
    З живих людей там був присутній ще один хлопчак(фотограф), не пам"ятаю, як його звуть, - він думав, що всім темно, тому робив добро: ходив постійно з ліхтариком і світив в очі кожному, хто починав куняти :).
    Ще пару слів про Гречаника: чудний :). Він абсолютно не контролює себе, коли співає :) : очі ходять по доволі великій орбіті, плечі постійно трохи підняті, наче від задоволення, на самих високих нотах одне коліно повзло вверх. А сама остання пісня про білу майку і червоні труси показала, що він може все це робити заразом і в посиленому режимі.
    Важко також не згадати Богдана, якого час від часу підзивали на сцену, щоб він задудів в сопілочку: він дуже гарно завжди ковиляв з свого місця в залі: мовляв, дістали вже, скільки можна вам грати :). І грав чудово - щоки роздував як положено :).
    Філософф
    Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Відвідали ми вчора Акустику. Всі(Заштрихована, Уксус, Міла і я) вибралися з своїх робіт в честь Дня Народження Заштрихованої.
    Що вам сказати... - все як завжди в "22": як на мене, процес отримання задоволення від музики перебивається некомфортними умовами. В основному, із-за температури в приміщенні. Вже ж квітень, а там все одно дуже холодно!!! Довелося знову ж таки сидіти в верхньому одязі і на чомусь(я на блокноті сиділа ), щоб було не холодно в дуже дорогі всім місця :).
    Виступали пан Валєра і Гречаник по черзі, виконуючи по 5 пісень. В кінці Валєра розходився так, що вирішив залягти за ударними і вибивати з них всю дурь в такт і не дуже Гречанику.
    Оскільки було холодно, то просто слухати музику було важко - потрібно було якось рухатися. Так от...невчасно ми почали рухатися :) : поряд сиділа Ялина, яка зачудовано слухала ліричну пісню Валерія, а ми(я і Міла) вели себе дуже негоже як для цієї пісні - просто казилися. Заштрихована і Уксус з усіх сил робили вигляд, що вони нас усмиряють, і їм навіть соромно поряд сидіти, а самі ж тільки раді були якось відволіктися від чудової пісні :).
    Далі більше: нас, якось так, доволі примусово виштовхали на обочину сцени, де ми і почали свої підспівування пісень, яких зовсім не знаємо. Потім ми вже і не сідали, а до кінця вечора зігрівалися в танцях, що хоч трохи оживляло доволі мертвий зал.
    З живих людей там був присутній ще один хлопчак(фотограф), не пам"ятаю, як його звуть, - він думав, що всім темно, тому робив добро: ходив постійно з ліхтариком і світив в очі кожному, хто починав куняти :).
    Ще пару слів про Гречаника: чудний :). Він абсолютно не контролює себе, коли співає :) : очі ходять по доволі великій орбіті, плечі постійно трохи підняті, наче від задоволення, на самих високих нотах одне коліно повзло вверх. А сама остання пісня про білу майку і червоні труси показала, що він може все це робити заразом і в посиленому режимі.
    Важко також не згадати Богдана, якого час від часу підзивали на сцену, щоб він задудів в сопілочку: він дуже гарно завжди ковиляв з свого місця в залі: мовляв, дістали вже, скільки можна вам грати :). І грав чудово - щоки роздував як положено :).
    Ох и Кобитня! Толково все рассказала, вся поднаготную про Гречаника. Да, у него такие живые глаза. Плавающие. А там мысли роятся.
    А вот про Валеру могу добавить, что он очень эффектно рвет струны. Так экспрессивно, душевно! И выражение лица у него такое окрыленное, душу трогает. И еще мне показалось, что у такого человека обязательно должен быть брат - авганец. Вот.
    Кобитня, мне с Уксусом действительно было стыдно смотреть на твои любовные игры-тигры с Милой под такую грустную песню. Нужно вести себя сдержаннее. :yes4: Но вы такие забавные!!!
    Хожу по лаборатории, анализы делаю, а в голове песня орет: "На небесах, на небесах, в белой майке, красных трусах".
    Добрий модер ))
    Холодно було - це факт.
    І нога з очима Гречаника вражали.
    А про Валєрину ви і забули. Він також так гарно нею подригував, коли надто душевні моменти були.
    І соромно мені зовсім за вас не було. Смішно тільки (дякую)
    А єдина пісня, що дійсно зачипила була про НЕБЕСА (вона ж - червоні труси і біла майка)
    Завсідник
    Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение

Точно описала, все правда, забула тільки додати, що не просто сиділа на блокнотику, а ще й час від часу перегортала там сторінки :yes3: Здається дорогі всим місця ще й читати вміють :read: То вони в тебе не просто дорогі, а безцінні :))
    модератор
    :) Побольше бы таких содержательных и весёлых отзывов!
    Раскритиковали...
    (в сторону) щас прейдет Ялына и расскажет вам, что вы ничего не понимаете в искусстве и вообще не умеете себя вести в культурных местах :))
    Пророк
    Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    :) Побольше бы таких содержательных и весёлых отзывов!
    Раскритиковали...
    (в сторону) щас прейдет Ялына и расскажет вам, что вы ничего не понимаете в искусстве и вообще не умеете себя вести в культурных местах :))
    Вона нам це ще вчора розказала. Взагалі, вчора вперше зустріла Ялину - до того лише віртуально спілкувалися. Дуже серйозна панда! :)
    Sonya
    Гість
    Всім привіт! Дуже влучні відзиви щодо вчорашньої "кухні", як казав пан Гречаник :) І хоч мені взаголом все сподобалось, але не можу втриматись від того,що ЗАЧИПИЛО ЗА ДУШУ. Я мабудь ніколи не зрозумію,чому всі рок-дійства конче пов'язані з пивом, горілкою й палінням... Невже без цього не можна відпочивати і так само отримувати задоволення??! Пан Гречаник неодноразово наголошував "На кухне ДОЛЖНО быть накурино!!", після чого в повітря випускалась хмарина рожевого диму, який повільно розповзався по всьому приміщенню. Одже,у людей кухня асоціюється з задушливими смердючими сигаретами!! Жах! А куди ж поділись приємні пахощі з духовки,свистіння чайника, відчуття затишку і тепла??!
    Щодо "втамування спраги" горілкою на сцені - навіть слів нема... Особисто в мене, викликало величезне обурення,коли шановний соліст ДМЦ підніс Валєрі ,як кращому друзяці, стаканчик з горілкою! Себто,промочити горло.. мабудь,після цього краще співається..Що ж, дуже хороший приклад для підростаючої полтавської молоді. Отак і треба! І ніякої відповідальності перед своїми шанувальниками! Звичайно можна відповісти "у кожного є своя голова" - частий спосіб відмивання власного сумління, хоча кожний із нас знає який величезний вплив мають люди, які нам подобаються.
    Отже,з усього побаченого й почутого вчора, я б зробила невеличкий висновок:
    на фоні чудової творчості, приємної музики і безумовного таланту виступаючих пропагується випивка і куріння! Тобте те, що вбиває людей, від чого страждають сім'ї і взагалі деградують покоління. Як на мене,то вже просто занадто стираються грані між "хорошим" і "поганим". Такими темпами сучасного життя скоро стане нормою розпивання горючих напоїв і в дитсадках "на свята". А чому б і ні? "Он червоне вино, яке корисне..всі трублять про це.Там красні тільця і все таке..Пийте,дітки! На здоров'я".
    Пророк
    Ответ Сообщение от Sonya Посмотреть сообщение
    Я мабудь ніколи не зрозумію,чому всі рок-дійства конче пов'язані з пивом, горілкою й палінням... Невже без цього не можна відпочивати і так само отримувати задоволення??! Пан Гречаник неодноразово наголошував "На кухне ДОЛЖНО быть накурино!!", після чого в повітря випускалась хмарина рожевого диму, який повільно розповзався по всьому приміщенню. Одже,у людей кухня асоціюється з задушливими смердючими сигаретами!! Жах! А куди ж поділись приємні пахощі з духовки,свистіння чайника, відчуття затишку і тепла??!
    Хм... в мене це обурення аж ніяк не викликало. Якби показали кухню з запахом духовки, і т.д., то було б дуже дивно - це був би не КВАРТИРНИК!!! Там же намагалися передати атмосферу, в якій творилися "легенды русского рока"! А вони творилися з горілкою, портвейном і важчими речами, тобто...нам передали лише блідий привид квартирника, хоча... під кінець, коли Валєра ліг на підлогу, і почав під ногами Гречаника шукати якісь свої ноти, то було вже цікаво :). Інших ніхто не закликав нічого пити, палити і т.д, тим паче, що нічого міцніше пива там не продають. А дітей в такі заклади наче і не пускають.
    Філософф
    Ответ Сообщение от Sonya Посмотреть сообщение
    Отже,з усього побаченого й почутого вчора, я б зробила невеличкий висновок:
    на фоні чудової творчості, приємної музики і безумовного таланту виступаючих пропагується випивка і куріння! Тобте те, що вбиває людей, від чого страждають сім'ї і взагалі деградують покоління. Як на мене,то вже просто занадто стираються грані між "хорошим" і "поганим". Такими темпами сучасного життя скоро стане нормою розпивання горючих напоїв і в дитсадках "на свята". А чому б і ні? "Он червоне вино, яке корисне..всі трублять про це.Там красні тільця і все таке..Пийте,дітки! На здоров'я".
    Какая же там пропаганда!!! Это ведь, скорее, дань традиции. На такие концерты обычно ходят люди, которые уже давно для себя все решили: жить, или не жить, любить, или разлюбить, быть, или не быть, кем быть... а про такие вещи, как пить, или не пить - и по-давному.
    Красное вино в умеренных дозах хорошего человека не испортит А Велеру - даже водка со спиртом в литровом цилиндре.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы