Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 23 из 23.
 1. #21
  Offline
  ри?

  Re: Японский фокус


  Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
  Якшо я тут ще не все розповіла і вам ще цікаво, то обов’язково подивіться і поділитеся враженнями
  Краще скажи, ти інші фільми дивилася? Бо я шось так побоююся дивитися ще шось. Ну вже дуже близько я все сприймаю...
  Але одна думка після фільму мене трохи злякала - я собі подумала, от якби мій коханий взяв та і зробив собі таку операцію, і я би ото не знала, який він і взагалі... Втратити людину через те, шо вона змінила своє лице, до того ж з дивних причин - жах!!

 2. #22
  Offline
  Добрий модер ))

  Re: Японский фокус


  Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
  Краще скажи, ти інші фільми дивилася? Бо я шось так побоююся дивитися ще шось.
  Вчора в рамках фестивалю Азія-кіно 2007 подивилася останній, шо в нас показували, фільм "Не хочу спати сама".
  Це перший фільм, після перегляду якого я відчула потребу перечитати рецензії. Зазвичай, я дивлюся те, шо порадять, те, шо під руку попадеться, або те, інфо про шо я надибаю в інеті, тобто власне рецензії. Цього разу навпаки, спочатку фільм, потім рецензії - шоб зрозуміть
  Перше, шо сподобалося, серед прочитаного, шо фільм не для блондинок, пенсіонерів і голодних після тяжкого трудового дня. Може, це мене виправдає, бо я була голодна і після роботи ...
  Мої враження - фільм нудний, майже німий, надто детально змальовує процеси, фізичні дії, дуже дивний.
  На фоні динамічності і німоти, дій головних героїв, було багато сміху, приколів і можу з впевненістю сказати, шо час я провела добре.
  Може, для глядачів Канського кінофестивалю цей фільм і став очисним задоволенням, може, весь зал і слідкував за плавним потоком мовчазних стосунків в любовному пятикутнику зі світлою посмішкою, але в Полтаві, після 10 хв фільму зал покинуло 2 людини, із різних кутків долинав сміх і фиркання, дехто цілувався, і, думаю, шо дехто заснув.
  Фільм про взаємодопомогу бомжуючих "гастарбайтерів" на фоні екологічної катастрофи. Під час фільму недоречним було намагатися зрозуміти: хто, чому, куди, для чого ... тому те, шо йшлося про найманих працівників, в яких навіть паспорту не було, я зрозуміла вже наприкінці фільму, а екологічна катастрофа ... одягнені на обличчя целофанові кульочки і пластикові тарілки "шоб легше дихалося" справили більше враження, ніж жах від думки про нестачу повітря.
  Я, мабуть, довго могла б коментувати фільм, виправдовуючи свій сміх мало не над кожним сюжетом, але це не змусить подивитися фільм вже по-іншому. Переосмислення побаченого вже дало результат, тепер я розумію принаймні чому фільм ТАК сподобався іншим.
  Добре, шо я не писала відгук вчора
 3. #23
  Offline
  ри?

  Re: Японский фокус


  Ну наскільки я пам’ятаю, вже тиждень Азії скінчився....
  З всього я подивилася лишень один фільм.
  А так кортіло глянуть аніме...
  Може хтось записав?
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3

Теги для этой темы