Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
  • 1 Сообщение от Suc
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 7 из 7.
    Suc
    Панда

«Онейроїд», «Майор Пронін» і «Фрактал Мандельброта» у пивниці «Сто доріг»! 05.06(сб)

5 червня у ставшій вже рідною для поціновувачів справжньої музики пивниці «Сто доріг» знову відбудеться концерт культової полтавської групи «Онейроїд». Цього разу – за участю гуртів «Майор Пронін» (український рок) та «Фрактал Мандельброта» (dark ambient).
    Окрім найновішої програми «Ходень» на прихильників гурту «Онейроїд» чекає найкраще з альбому “Giftstoffe”.
    Початок дійства о 19:00.
    Вхід: 25 грн. (20 грн. – із клубною карткою «Онейро.Промо.Груп» або літунцем (флаєром)). Літунець можна замовити, скориставшись "Книгою скарг та пропозицій" на сайті www.oneyroid.com .
    Бажаючі заздалегідь замовити столик можуть зробити це за тел. 7-46-38.

ри?

Re: «Онейроїд», «Майор Пронін» і «Фрактал Мандельброта» у пивниці «Сто доріг»! 05.06(

Тваююююююююююмааааааааму!!!! Ну як тут культурно виражатися, коли я пропускаю все найкраще!!!
    Suc, не знаєш випадково, хто за ким виступатиме? Може встигну повернутися.... Дуже б хотілося на Фрактал і Майора, але явно вони будуть зачинати:( Хоч сядь і плач. Шо за жизнь?!
    сдавайсь!!!

Re: «Онейроїд», «Майор Пронін» і «Фрактал Мандельброта» у пивниці «Сто доріг»! 05.06(

Ответ Сообщение от Suc Посмотреть сообщение
    5 червня культової полтавської групи «Онейроїд»
    громко сказано... правда может я не совсем понимаю слово "культовый"
    Suc
    Панда

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Suc, не знаєш випадково, хто за ким виступатиме? Може встигну повернутися.... Дуже б хотілося на Фрактал і Майора, але явно вони будуть зачинати:(
    Так, зачинатимуть Фрактал, слідом за ними Майор, і на останок Онейроїд.
    При всій повазі до перших двох, яких я насправді дуже люблю, останні все ж наразі цікавіші, так що все логічно!
    Отож, laithemmer, якщо не встигаєш на початок, то приходь хоча б на кінець - не пошкодуєш!
    Постійний відвідувач

от блін, і я не зможу прийти спочатку( вобще тільки десь в 22( цікаво, вони ще хоч гратимуть?((
    а так хочецця
    ри?

Suc, дяк за інфу.
    Вчора влаштувала грандіозний скандал з приводу приватизації іншими людьми МОЇХ ВИХІДНИХ - прийшлося їм поступитися. Таки не запіздаю) Щасліва донємогу. Якось Онейроїда я не дуже, а от Фрактал - музика дивного виміру.
    От буває так: закохуєшся з першого звуку Слухаєш їх, і настрій змінюється відразу))) Отрадно, що в нас є талановиті, яких хочеться бачити і чути.

Невже ж ніхто зі знайомих-френдів не йдееее??? Всі по норах? Вже ж літо!
    Непостоянный посетитель

звук был как всегда
+ Ответить в теме