Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
 • 2 Сообщение от nickeler
 • 1 Сообщение от laithemmer
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 9 из 9.
 1. #1
  Offline
  ри?

  Villa Крокодила: DAN ROTHERY


  Событие: DAN ROTHERY (Канада)
  Дата: 11.04.2010 (Воскресенье)
  Время: 20:00
  Место: Villa Крокодила

  Вход: первому спевшему отрывок из песни Дена Ротери - бесплатно.


  Казалось бы ещё недавно Ден Ротери посетил наш славный город в качестве хед-лайнера одного из любимейших полтавской публикой фестивалей, как он возвращается, но уже с большим сольным концертом!! Видать - зацепило его за живое что то в самом зеленом и радушном городе Украины!:)

  Ден Ротери - человек, который может запросто ущипнуть за тощенькую ляжку Селин Дион или пригубить по бутылочке виски с Браяном Адамсом. Кстати, с последним у Дена один на двоих саунд продюсер, а это значит, что качество мирового уровня гарантировано. По словам самого музыканта, "очевидно, естественные биоритмы украинцев двигаются в такт с моей (Дена) музыкой. Иначе как объяснить то, что именно они - в числе людей, лучше всего возвращающих тот заряд, который я посылаю им со сцены!? А я исколесил весь мир".

  Рок-н-ролл, крошки!
  Сьогодні ж!

 2. #2
  Offline
  2.0

  Re: Villa Крокодила: DAN ROTHERY


  laithemmer, він крутий! поговорили! імоції - через вуха
  Канада оно ж моя слабасць!
  ВСІ БІГОМ В ВІЛЛУ КРАКАДІЛА!!!!!!!!!!
  їіхуууууууу!


  http://video.yahoo.com/watch/216818/866571
 3. #3
  Offline
  ри?

  Re: Villa Крокодила: DAN ROTHERY


  Щойно звідти, з кракаділи :)
  Це було ТАК АФІГЕЗНО - не описати!!! Такий звук, така музика, такі емоції!!!!! Неймовірний вибух!
  Ден - людина, на яку можна сказати "свій чувак". Відкритий, смішний, говорлівий, простий, не звєзданутий! Його "Шо за дурня" і "піждец" - запоооооомниться
  Всім роздав автографи (їстєствінно, я свій одсканую для нащадків :) і пофоткався з бажаючими (я була бажаючою? Була канєшно! Ми втрьох були бажаючими!! Чекатиму тепер фото від "женіха").
  Чого тільки не було? І послухали, і потанцювали, і побалакали за кружкой біра, і черлітєрами на старості лєт поработали.
  А сміху якого натерпілися!!!!!
  Життя вдалося!

  Дякую Нік, шо не дала зачахнути!
  Це одне з тих мгновєній, яке обережно кладеш в красіву шкатулочку, і коли тобі на душі погано, витягаєш його, розглядаєш і згадуєш найприємніші, найщасливіші дні свого життя.
 4. #4
  Offline
  2.0

  Re: Villa Крокодила: DAN ROTHERY


  laithemmer, а Нік ще вчора мєнтально вигріб. тепер сидить у задумі, чухає рєпу, думає, whats wrong і хто віноват.... хотя канєшно мабуть таки Нік і віноват, бо прийшов пізно (обіжчала ж, пізно, п"яна і не сама. с послєдніми пунктами не получилось, нада ж хоть шось!)
  не черлітери, а черлідери, мале. http://ru.wikipedia.org/wiki/Черлидинг но ти афігенна! Ден он сказав, поки нас не було в футбола вигравав, а тіки прийшли черлідери начав отвлікаться ))))
  про то, шо це спогад в шкатулочку сагласєн. вчора було класно, і сумно. бо такі штуки минають, а життя остається текти в попередньому руслі.
  ждем june, да ж, мале? пударок тобі буде концертовий
 5. #5
  Offline
  ри?

  Re: Villa Крокодила: DAN ROTHERY


  nickeler, ем..ну я цей..знаю ж як правільно і даже знаю, хто вони такі, оці чірлітірші - дєвочки з пумпонами з цилофанових кульочків
  І не я афігенна, а МИ!! Ми афігенні!!!
  Ждем червня! Обіщався ж, шо приїде)) Вірю!
 6. #6
  Offline
  2.0

  Re: Villa Крокодила: DAN ROTHERY


  laithemmer, та да! ми ще вчора стирчали на зупинівці, ...лять, додовбалися якісь гопніки "дєвачкі, дєвачкі..." єлє одчепилися.і таки поїхали на таксі, бо хіба пішки.
  а з твого "женіха" фотки виколотим якнібудь. я ж тоже хо екземпляр, хоча в цілому не маю жодної фотки з усякими хорошими людями (окрім Андрія Середи і Вакарчука), хоча можливості були, але якось мені не до того зазвичай.

  а ще от запомнилося, шо Ден розказував, я типу тут в Україні суржик вивчив. Типу кажу своїй дівчині "закрой дверь", а вона типу, українською буде "закрий". і слова російські й українські вкупі.
  і коли його хлопці звали, такі типу "Ден!", а у відповідь "Шо?"
  ржааач....
 7. #7
  Offline
  ри?

  Re: Villa Крокодила: DAN ROTHERY


  Карочє, полтавським буде, бо даже шокає вже! Кажу ж, свій чувак!
 8. #8
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Villa Крокодила: DAN ROTHERY


  Виступ канадського співака Дена Ротері відбувся вчора у Полтаві
  12.04.2010


  Ден Ротері | Фото: danrothery.com

  Музикант приїздить до Полтави вдруге. Познайомитися з ним меломани мали змогу на лютневому «Рок-ударі»

  Цього разу канадець завітав з сольною програмою, де представив як свої старі композиції, так і ті, що були написані зовсім недавно.
  Він зізнався, що українці в цілому спраглі до будь-якої музики, тож його концерти сприймають «на ура». Передував полтавському виступу концерт в Дніпропетровську. Там, каже Ден, людей було менше, аніж у Полтаві, втім віддача була більш відчутна.
  Виконали музиканти з півтора десятка пісень. Команду Ден зібрав тут, в Україні. Каже, що у нас чимало талантів, потрібно лише відшукати тих, в кому зачаїлася іскра.
  З українських гуртів вподобав «Димну суміш»; Дена захоплює як ті звучать. Так само до смаку йому «Океан Ельзи», а ще, зізнався, схиляється перед Олегом Скрипкою, як перед людиною, яка так активно провадить національні звичаї в масову культуру.
  Відпрацював співак на совість, а отже після виступу — лише схвальні відгуки публіки. А ще автографсесія, та фотосет на згадку. Декому навіть пощастило поспілкуватися «за життя» з Деном. Він непогано обізнаний з політичною ситуацією в країні, стверджує, що більшість наших земляків, з якими йому пощастило познайомитися, справжні патріоти України.
  До слова, кар’єру музикант почав у 90-х роках минулого сторіччя в Японії. В Україну потрапив через свого продюсера, в якого дружина українка. Мешкає у Ванкувері, але дуже любить подорожувати з концертами по світу. Пообіцяв, що під час міні-туру у червні завітає до Полтави ще раз.
  Пише ІВ "Полтавщина".
 9. #9
  Offline
  2.0

  Re: Villa Крокодила: DAN ROTHERY


  Sky, моя ж ти умнічка!
+ Ответить в теме

Теги для этой темы