Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
  • 2 Сообщение от nickeler
  • 1 Сообщение от laithemmer
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 9 из 9.
    ри?

Villa Крокодила: DAN ROTHERY

Событие: DAN ROTHERY (Канада)
    Дата: 11.04.2010 (Воскресенье)
    Время: 20:00
    Место: Villa Крокодила

Вход: первому спевшему отрывок из песни Дена Ротери - бесплатно.

Казалось бы ещё недавно Ден Ротери посетил наш славный город в качестве хед-лайнера одного из любимейших полтавской публикой фестивалей, как он возвращается, но уже с большим сольным концертом!! Видать - зацепило его за живое что то в самом зеленом и радушном городе Украины!:)

Ден Ротери - человек, который может запросто ущипнуть за тощенькую ляжку Селин Дион или пригубить по бутылочке виски с Браяном Адамсом. Кстати, с последним у Дена один на двоих саунд продюсер, а это значит, что качество мирового уровня гарантировано. По словам самого музыканта, "очевидно, естественные биоритмы украинцев двигаются в такт с моей (Дена) музыкой. Иначе как объяснить то, что именно они - в числе людей, лучше всего возвращающих тот заряд, который я посылаю им со сцены!? А я исколесил весь мир".

Рок-н-ролл, крошки!
    Сьогодні ж!

2.0

Re: Villa Крокодила: DAN ROTHERY

laithemmer, він крутий! поговорили! імоції - через вуха
    Канада оно ж моя слабасць!
    ВСІ БІГОМ В ВІЛЛУ КРАКАДІЛА!!!!!!!!!!
    їіхуууууууу!

http://video.yahoo.com/watch/216818/866571
    ри?

Щойно звідти, з кракаділи :)
    Це було ТАК АФІГЕЗНО - не описати!!! Такий звук, така музика, такі емоції!!!!! Неймовірний вибух!
    Ден - людина, на яку можна сказати "свій чувак". Відкритий, смішний, говорлівий, простий, не звєзданутий! Його "Шо за дурня" і "піждец" - запоооооомниться
    Всім роздав автографи (їстєствінно, я свій одсканую для нащадків :) і пофоткався з бажаючими (я була бажаючою? Була канєшно! Ми втрьох були бажаючими!! Чекатиму тепер фото від "женіха").
    Чого тільки не було? І послухали, і потанцювали, і побалакали за кружкой біра, і черлітєрами на старості лєт поработали.
    А сміху якого натерпілися!!!!!
    Життя вдалося!

Дякую Нік, шо не дала зачахнути!
    Це одне з тих мгновєній, яке обережно кладеш в красіву шкатулочку, і коли тобі на душі погано, витягаєш його, розглядаєш і згадуєш найприємніші, найщасливіші дні свого життя.
    2.0

laithemmer, а Нік ще вчора мєнтально вигріб. тепер сидить у задумі, чухає рєпу, думає, whats wrong і хто віноват.... хотя канєшно мабуть таки Нік і віноват, бо прийшов пізно (обіжчала ж, пізно, п"яна і не сама. с послєдніми пунктами не получилось, нада ж хоть шось!)
    не черлітери, а черлідери, мале. http://ru.wikipedia.org/wiki/Черлидинг но ти афігенна! Ден он сказав, поки нас не було в футбола вигравав, а тіки прийшли черлідери начав отвлікаться ))))
    про то, шо це спогад в шкатулочку сагласєн. вчора було класно, і сумно. бо такі штуки минають, а життя остається текти в попередньому руслі.
    ждем june, да ж, мале? пударок тобі буде концертовий
    ри?

nickeler, ем..ну я цей..знаю ж як правільно і даже знаю, хто вони такі, оці чірлітірші - дєвочки з пумпонами з цилофанових кульочків
    І не я афігенна, а МИ!! Ми афігенні!!!
    Ждем червня! Обіщався ж, шо приїде)) Вірю!
    2.0

laithemmer, та да! ми ще вчора стирчали на зупинівці, ...лять, додовбалися якісь гопніки "дєвачкі, дєвачкі..." єлє одчепилися.і таки поїхали на таксі, бо хіба пішки.
    а з твого "женіха" фотки виколотим якнібудь. я ж тоже хо екземпляр, хоча в цілому не маю жодної фотки з усякими хорошими людями (окрім Андрія Середи і Вакарчука), хоча можливості були, але якось мені не до того зазвичай.

а ще от запомнилося, шо Ден розказував, я типу тут в Україні суржик вивчив. Типу кажу своїй дівчині "закрой дверь", а вона типу, українською буде "закрий". і слова російські й українські вкупі.
    і коли його хлопці звали, такі типу "Ден!", а у відповідь "Шо?"
    ржааач....
    ри?

Карочє, полтавським буде, бо даже шокає вже! Кажу ж, свій чувак!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Виступ канадського співака Дена Ротері відбувся вчора у Полтаві
    12.04.2010

Ден Ротері | Фото: danrothery.com

Музикант приїздить до Полтави вдруге. Познайомитися з ним меломани мали змогу на лютневому «Рок-ударі»

Цього разу канадець завітав з сольною програмою, де представив як свої старі композиції, так і ті, що були написані зовсім недавно.
    Він зізнався, що українці в цілому спраглі до будь-якої музики, тож його концерти сприймають «на ура». Передував полтавському виступу концерт в Дніпропетровську. Там, каже Ден, людей було менше, аніж у Полтаві, втім віддача була більш відчутна.
    Виконали музиканти з півтора десятка пісень. Команду Ден зібрав тут, в Україні. Каже, що у нас чимало талантів, потрібно лише відшукати тих, в кому зачаїлася іскра.
    З українських гуртів вподобав «Димну суміш»; Дена захоплює як ті звучать. Так само до смаку йому «Океан Ельзи», а ще, зізнався, схиляється перед Олегом Скрипкою, як перед людиною, яка так активно провадить національні звичаї в масову культуру.
    Відпрацював співак на совість, а отже після виступу — лише схвальні відгуки публіки. А ще автографсесія, та фотосет на згадку. Декому навіть пощастило поспілкуватися «за життя» з Деном. Він непогано обізнаний з політичною ситуацією в країні, стверджує, що більшість наших земляків, з якими йому пощастило познайомитися, справжні патріоти України.
    До слова, кар’єру музикант почав у 90-х роках минулого сторіччя в Японії. В Україну потрапив через свого продюсера, в якого дружина українка. Мешкає у Ванкувері, але дуже любить подорожувати з концертами по світу. Пообіцяв, що під час міні-туру у червні завітає до Полтави ще раз.
    Пише ІВ "Полтавщина".
    2.0

Sky, моя ж ти умнічка!
+ Ответить в теме

Теги для этой темы