Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
  • 3 Сообщение от Suc
  • 1 Сообщение от art_b
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 10 из 10.
    Suc
    Панда

"Фреон", "DOS" і "Марианская впадина" у пивниці «Сто доріг»!

Звуко-відео-газовипромінювання у пивниці «Сто доріг»!

Зимне на вимову слово «фреон» — це не лише прозорий газ без смаку і запаху, яким «заправляють» холодильні камери, аби продукти не пропали. «Фреон» — це ще й аудіовізуальний проект, звуко-відеовипромінювання якого з першого ж разу викликає звикання (газ фреон володіє наркотичною дією). Інформація, закодована у звуки, краще проникає разом із закодованою у візії — саме тоді можна намацати розсипані зерна ідеї. Не тільки почути і побачити, а й відчути їх можна буде 3 квітня у пивниці «Сто доріг» (вул. Героїв Крут, 18)!

На додачу усі відвідувачі пивниці цього вечора матимуть змогу насолодитись зіграною наживо електронною музикою від “DOS” (“Department of sound”), а також познайомитись із унікальним Полтавсько-С.Петербурзьким проектом «Марианская впадина».

Початок дійства о 19 год.

Вхід: 25 грн. (із клубною карткою «ОнейроПромоГруп» – 20 грн.).

Бажаючі заздалегідь замовити столик можуть зробити це за тел. 7-46-38.

ри?

Re: "Фреон", "DOS" і "Марианская впадина" у пивниці «Сто доріг»!

Нарешті і на моїй вулиці свято :)

Ділюся враженнями, хоч і з запізненням. Дочекалася таки! І мала задоволення слухати DoS вживу. Молодці хлопці. Їм би в клубі свої треки крутити, а не в невеличкій пивній. А ще здивували люди - як можна під таку музику спокійно сидіти?
    Лишень коло музикантів витанцьовувала пара-трійка молоді, а всі інші просто дивилися і пили пиво....
    Та’, Фреон і Марианская впадина гарно грали, але все ж таки я не змінила своєму смакові - ДоСівці були найкращі.
    Непостоянный посетитель

Если бы не DOS - концерт был бы просто отличный. Музыка у них хороша, но DOS-у нужно в какие-то клубы, опен-эйры, еще что-то - не в смеси с Фреоном и Марианской впадиной. Да и по времени они как 2 другие группы были - утомили народ порядочно.
    А вот Фреон и Впадина - очень круто, даже не смотря на немного подкачавший звук :)
    ри?

nevodka, єдине, з чим погоджуся - так, їм треба в клуби. Бо просто сидіти під цю музику неможливо, ІМХО. Може, того народ утомілся?
    Марианская впадина, як на мене, була надто гнітючою.
    А у Фреона найкращою став Сукин Кот - інші не зачепили абсолютно)
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от nevodka Посмотреть сообщение
    Если бы не DOS - концерт был бы просто отличный
    Ой-ой-ой! які ми балувані! За 25 гриваків три гурти і не так! На вкус і цвєт усі хломастєри різні!
    Пийте більше пива, сідайте біля Шараші і дружіть з ДОСом! І вас попре!)))
    А ФРЕОНівці не дружать із гумором! Я от такого не люблю! Не буть їм звьоздами!)))
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Марианская впадина, як на мене, була надто гнітючою
    Слава Богу, я не попав! Не встиг!)))
    Дмитро, у Вас приміром, є хвотки із страшними дівками. От як ота із гвинтокрилом! Так от: краще б він був там сам-один!
    "Єсли бі не ОНа, хвотка била би отлічной!"))) (інтірєсно, а вона вам багато заплатила? бо такий страшненький каларіт, я б приміром не знімала!)))
    Порівняння десь таке. Знаєте як в тому анекдоті: " У вас ноги криві. Дуже криві. А я завтра буду трєзвий!")))
    Непостоянный посетитель

sharasha, у Вас, видимо, с психикой не все в порядке, если настолько зацепило обсуждение концерта. Копите злобу, она Вам пригодится для новых тем на форуме.
    Нервова, курррва

nevodka, ваш пост був некоректно написаний, для початку. Достатньо було просто написати: Я такого не слухаю, не люблю, не розумію.
    За діагноз - пітьорка! У Вас є медична освіта?

Послушал "Фреон", для меня они уже звёзды, очень глубокая музыка. Жалею, что не услышал вживую. Хочу их альбом!
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Ой-ой-ой! які ми балувані! За 25 гриваків три гурти і не так!
    а які параметри концертів по ціні і кількості гуртів, які можна обсуждать? і шо, як 25 гривнів за квиток, так тепер не можна висловлювати свою думку?
    нічо некоректного в пості nevodka не побачила, а от у Вашому - дійсно купа непонятной злості.
    Нервова, курррва

нічо некоректного в пості nevodka не побачила
    а які твої параметри коректності чи некоректності?)))
    хм... непонятной злості? от к прімєру, напишеш в фотоклюбі своє нра-ненра про фотку, так митці фотоіскуства зразу кізяків накидають про непрофісіональность крітіка! а як музику чиюсь кізяками в афіші закидать, так пожалуста! ото я такого не люблю! кізяк за кізяк!))))
    кста, смайлів у мене багато в постах! де злость? і пиво я п"ю, шоп усьо нравилось!)))
    карочє получаю я од жизні удовольствіє))))
+ Ответить в теме