Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей37Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 9
Показано с 71 по 80 из 84.
 1. #71
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Приколы нашей деревни - фитнес-клуб "Профессионал" г. Полтава


  Ответ Сообщение от Кузьмич Посмотреть сообщение
  Топикастер молодец
  пока рано о чем-то говорить, он молодец тут(на форуме), а вот в реальной жизни я сомневаюсь, что-то уж долго молчит...

 2. #72
  Offline
  модератор

  Re: Приколы нашей деревни - фитнес-клуб "Профессионал" г. Полтава


  по фотке идентифицируют- она в базе, при регистрации фоткают
 3. #73
  Offline
  модератор

  Re: Приколы нашей деревни - фитнес-клуб "Профессионал" г. Полтава


  Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
  пока рано о чем-то говорить, он молодец тут(на форуме), а вот в реальной жизни я сомневаюсь, что-то уж долго молчит...
  В реальной жизни чтоб что-то доказать нужно немного попотеть и запастись терпением. Если дойдет до суда, то тема затянется минимум на полгода. Имею соответствующий опыт. Нарушение 8 марта, подал иск 12, рассмотрение дела судом 10.04. Решение в реестре появилось только неделю назад, и очень надеюсь, что получу по почте все бумажки к сентябрю. Кстати своего добился, несмотря на всю кажущуюся бесполезность затеи с обжалованием.
  Офтоп:
  "10" квітня 2012 р. Полтавський районний суд Полтавської області в складі: ... ...

  розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м.Полтаві адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до УДАЇ УМВС України в Полтавській області, ОСОБА_2 -інспектора ОДР роти ДПС ДАЇ ... ...

  ВСТАНОВИВ:

  Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до УДАЇ УМВС України в Полтавській області, ОСОБА_2 -інспектора ОДР роти ДПС ДАЇ підпорядкованої УДАЇ УМВС України в Полтавській області про визнання дій неправомірними, скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення.

  Посилався на те, що 08 березня 2012 року перебував за кермом автомобіля «Део Матіз»номерний знак НОМЕР_1 та о 15 годині 45 годині рухався по вул.Фрунзе в м.Полтаві. Наближаючись до перехрестя, де доїжджаючи близько п'яти метрів до світлофора, він побачив як відбулась зміна сигналу світлофора із зеленого кольору одразу на жовтий. Усвідомлюючи відсутність у нього технічної можливості зупинити автомобіль в даний умовах, відповідно до вимог п.8.10 Правил дорожнього руху і виконуючи вимоги п.8.11 Правил дорожнього руху та враховуючи відсутність на перехресті інших учасників дорожнього руху, яким він міг створити аварійну ситуацію, ним прийнято рішення проїхати перехрестя. За вказане був зупинений інспектором ОСОБА_2, яким був складений протокол за порушення Правил дорожнього руху та винесена постанова про притягнення його до адмін відповідальності за ч.2 ст.122 КУпАП у вигляді штрафу у розмірі 425 грн.

  Позивач ОСОБА_1 в судовому засіданні позов підтримав та просив його задовольнити, дав пояснення аналогічні викладеному в позовній заяві та просила позов задовольнити.

  Відповідач ОСОБА_2 -інспектор ОДР роти ДПС ДАЇ підпорядкованої УДАЇ УМВС України позов не визнав, оскільки вважав, що він діяв у відповідності до вимог чинного законодавства посилаючись на те, що позивач був зупинений ним, оскільки Порушив правила дорожнього руху, протокол ним складений відповідно до вимог чинного законодавства і тому постанова про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності є правомірною.

  В ході судового засідання встановлено, що 08 березня 2012 року інспектором ОДР роти ДПС ДАЇ підпорядкованої УДАЇ УМВС України в Полтавській області ОСОБА_2 складено протокол про адміністративне правопорушення серії ВІ1 №195636, відповідно до якого ОСОБА_1, керуючи автомобілем марки «Део Матіз»номерний знак НОМЕР_1 проїхав перехрестя на заборонений червоний сигнал світлофору (а.с.5).

  Постановою по справі про адміністративне правопорушення, серії ВІ1 №026675 від 08 березня 2012 року ОСОБА_1 притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 425 грн. за ознаками правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч.2 ст.122 КУпАП (а.с.6).

  Вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає частковому задоволенню з наступних підстав.

  Відповідно до частини 1 статті 11 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

  Так, судом встановлено, що позивачу ставиться в вину те, що 08 березня 2012 року о 15 годині 20 хвилин керуючи автомобілем марки «Део Матіз», номерний знак НОМЕР_1 по вул.Фрунзе в м.Полтаві проїхав перехрестя на заборонений червоний сигнал світлофору, чим порушив вимоги п. 8.7.3. е) Правил дорожнього руху.

  За вказане правопорушення інспектором ОДР роти ДПС ДАЇ підпорядкованої УДАЇ УМВС України ОСОБА_2 був складений протокол про порушення п. 8.7.3. е) Правил дорожнього руху та винесена постанова серії ВІ1 №026675 від 08 березня 2012 року про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.122 КУпАП у вигляді штрафу в розмірі 425 грн. (а.с.6).

  Відповідно до вимог ч. 1 ст. 71 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтується її вимоги та заперечення.

  Відповідно до ст. 280 КУпАП орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, ....... ...... , а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

  Під час розгляду справи судом достеменно встановлено, що ОСОБА_1 почав рух через перехрестя у вказаний час та вказаному вище місці на жовтий сигнал світлофору, а завершив його проїзд на червоний сигнал світлофору, а тому був зупинений інспектором роти ДПС.

  Згідно п. 8.7.3. г), е) Правил дорожнього руху жовтий сигнал світлофору забороняє рух і попереджає про наступну зміну сигналів, а красний сигнал -забороняє руху.

  Таким чином, в діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.122 КУпАП.

  Разом із тим, суд приходить до висновку, що при накладенні штрафу інспектором не врахована дорожня обстановка. Зокрема те, ОСОБА_1 проїжджав перехрестя при дозволеній швидкості руху, проїзд перехрестя ним розпочато при зміні зеленого сигналу світлофору на жовтий, а тому у нього відсутня була технічна можливість зупинитись перед перехрестям.

  В даній дорожній обстановці різке гальмування могло б призвести до створення аварійної обстановки.

  Враховуючи вищевикладене та те, що порушення позивачем вчинене вперше, суд вважає, що ОСОБА_1 можливо звільнити від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.

  На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 2, 11, 122 ч.2, 158-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -


  ПОСТАНОВИВ:


  Позов ОСОБА_1 до УДАЇ УМВС України , ОСОБА_2 -інспектора ОДР роти ДПС ДАЇ про визнання дій неправомірними, скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення задовольнити частково.

  Постанову серії ВІ1 №026675 від 08 березня 2012 року про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.122 КУпАП України -змінити.

  Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 122 КУпАП.

  Звільнити ОСОБА_1 від адміністративного стягнення у виді штрафу і обмежитись усним зауваженням.

  Офтоп:
  ЗЫ. не надо мне говорить что я мудак, и летаю на красный свет. На том перекрестке светофор работает без мигающего зеленого, и попасть на такой штраф там может любой.
 4. #74
  Offline
  Завсідник

  Re: Приколы нашей деревни - фитнес-клуб "Профессионал" г. Полтава


  Ответ Сообщение от Кузьмич Посмотреть сообщение
  Очень плохо, что так много людей не способные отстоять свои законные права в стране, где каждый старается вытереть о них ноги.
  Но признайте, как это удобно для нерадивых предпринимателей!

  Ответ Сообщение от Кузьмич Посмотреть сообщение
  В догонку - чисто из вредности, можно смело направить письма директор школы, министрество образования, горисполком, райисполком, пожарникам, санэпидем, налоговая милиция, налоговая инспекция, ОБЭП. С описанием сути дела и жалобами на соответствующие тематики. Школа и минобр - о нецелевом использовании, корупционных схемах и.д., исполкомы - это + о незаконных наемных рабочих, ЗП в конвертах и тд, пожарники и санстанция - понятно. налоговая - о неуплате налоговые и ОБЭП, обмане клиентов и.д...

  Как не парадоксально - но запустится колесо госмеханизмов и огромное количество людей обязаны будут заняться вашей проблемой и заметно попортить нервы владельцам клуба. Они, конечно же, просто рады будут найти свою личную выгоду, но это всецело поможет решению Вашей проблемы ) Метод грязный, долгий (вплоть до нескольких лет) но рабочий.
  Скорее всего, до этого не дойдет. Э
  Программа максимум - судебное решение получить и взыскать $$ принудительно через исполнительную.
  Как запасной вариант - вполне может быть
 5. #75
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Приколы нашей деревни - фитнес-клуб "Профессионал" г. Полтава


  vital, вести с полей?
 6. #76
  Offline
  Завсідник

  Re: Приколы нашей деревни - фитнес-клуб "Профессионал" г. Полтава


  Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
  vital, вести с полей?
  устал ждать уведомления о вручении писем ЧП-шнику (одно таки где-то крепко зависло).
  Отправляю жалобу на споживачів (квитанции о отправке писем-то есть, копии к жалобе и приложу).
 7. #77
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Приколы нашей деревни - фитнес-клуб "Профессионал" г. Полтава


  Ответ Сообщение от vital Посмотреть сообщение
  устал ждать уведомления о вручении писем ЧП-шнику (одно таки где-то крепко зависло).
  Отправляю жалобу на споживачів (квитанции о отправке писем-то есть, копии к жалобе и приложу).
  если по месяцу будем ждать каждый шаг(уведомление, ответ споживачив, и т.д.) то вы проиграете дело где-то в 2020году.
 8. #78
  Offline
  Завсідник

  Re: Приколы нашей деревни - фитнес-клуб "Профессионал" г. Полтава


  Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
  то вы проиграете дело
  А что Вы предлагаете? Не совершать никаких телодвижений?
 9. #79
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Приколы нашей деревни - фитнес-клуб "Профессионал" г. Полтава


  vital, делать параллельные шаги, одновременно посылать письмо, идити на пушкина 14, писать иск в суд, что-вы там хотите
 10. #80
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Приколы нашей деревни - фитнес-клуб "Профессионал" г. Полтава


  Ответ Сообщение от vital Посмотреть сообщение
  А что Вы предлагаете? Не совершать никаких телодвижений?
  Ты наверное мазохист ?
  В договоре четко сказано : "При нарушении Правил Клуба администрация оставляет за собой право рассмотреть вопрос о дальнейшем посещении клиентом Клуба.Администрация оставляет за собой право введения новых пунктов Правил и изменения действующих."
  Так что от твоих телодвижений ничего не зависит абсолютно...
  А говорить о атипичном для цивилизованных обществ и аномальное поведение фитнес-клуба,это просто смешно...
  Вспомни в какой стране живешь,здесь все атипичное и аномальное )))
+ Ответить в теме
Страница 8 из 9

Похожие темы

 1. Ночной клуб "Show Hall" развлекательного комплекса "Split" в Полтаве
  tost в разделе Заклади, місця відпочинку Полтави
  Ответов: 28
  Последнее сообщение: 07.12.2011, 20:57
 2. Фитнес клуб Профессионал
  Mihey в разделе Заклади, місця відпочинку Полтави
  Ответов: 11
  Последнее сообщение: 07.11.2011, 19:08