Нещодавно ознайомився з цікавою програмою, яка допомагає тримати зв'язок зі своїми друзями та родичами майже безкоштовно (за Інтернет платити всерівно потрібно, якщо авжеж не бігати від однієї WiFi точки до іншої).


Viber додаток для телефонів на базі Android та iOS (iPhone), який дозволяє здійснювати безкоштовні телефонні дзвінки і відправляти безкоштовні текстові повідомлення іншим користувачам, які також встановили собі Viber. При використанні Viber, ваші телефонні дзвінки будь-якому іншому користувачу Viber вільні. А якість звуку не гірша (а інколи навіть краща), ніж звичайний виклик. Ви можете дзвонити на Viber користувачеві і відправляти СМС, в будь-яку точку світу - безкоштовно. Додаток Viber безкоштовний і не показує будь-якої реклами.
Зручність Viber полягає також в тому, що ваш обліковий запис прив'язується до номеру вашого мобільного телефону. Таким чином відразу після підключення до Viber ви побачити всіх своїх друзів, які є у вас в списку контактів і зможете відразу почати з ними спілкуватися.

Для Android: https://market.android.com/details?id=com.viber.voip
Для iPhone: http://itunes.apple.com/app/viber-fr...382617920?mt=8
Версію для Windows Mobile обіцяють в найближчому майбутньому.

Також раджу звернути увагу на ще одну схожу програму, яка дозволяє відправляти не тільки звичайні повідомлення, але також відео та аудіо. До того ж працює на більшості новітніх мобільних телефонів: Whatsapp.