Відомий канадський письменник, музикант, соліст гурту «Lemоn Bucket Orkestra» Марк Марчик разом із українською співачкою Марією Кудрявцевою, що є солісткою київського гурту «Куку Шанель», познайомившись в Києві на Майдані в часи буремних революційних подій 2014 року, вирішили об’єднати творчі зусилля та заснувати міжнародну акцію «Lemonchiki Проджект».

В рамках акції, на базі легендарного канадського гурту «Lemоn Bucket Orkestra», що є номінантами всесвітньо відомої премії «Juno» і грає музику у стилі джипсі-балкан-клезмер-етно-панку, створено музичний бенд, до складу якого увійшли музиканти з Канади, Франції, Мексики, Румунії, України та Росії.

До акції також залучені фотохудожники, кіномитці, письменники та представники інших мистецьких жанрів.

Учасники акції з 29 квітня по 1 червня 2014 року проїдуть українськими містами від Львова до Луганська. В клубах та на майданах вони зустрінуться із простими людьми, місцевими музикантами, художниками, письменниками, науковцями і будуть грати музику та говорити про СВОБОДУ, РІВНІСТЬ, БРАТЕРСТВО і МИР. Своїми виступами музиканти хочуть закликати цілий світ, аби він замислився, що насправді є найважливішим у людських стосунках.

Оскільки проект, про який йдеться, є живим, волонтерським і не таким, що готувався заздалегідь, то офіційного відео та аудіо поки що не існує… тривають репетиції.

Склад гурту:
Mark Marczyk – вокал, скрипка (Канада)
Марічка Кудрявцева – вокал (Україна)
Tangi Ropars – акордеон (Мексика)
Oscar Lambarri – перкусії (Франція)
Eli Richards – тромбон (Канада)
Міша Качалов – скрипка, вокал (Росія)
Мартін Няга – віолончель, вокал (Румунія)
Андрій Войтюк – гітара, вокал (Україна)

16 травня (п'ятниця).
Арт-пивниця "Сто доріг", вул. Паризької Комуни, 18.
Початок о 19:30.

Вхід: 45 грн (35 грн - із клубною карткою oneyro.promo.group або студ. квитком).
Замовлення столиків за тел. 7-46-38.

«Lemonchiki Проджект» в інтернетрях:
http://www.lemonchikiproject.com
https://www.facebook.com/lemonchikiproject

Захід В Контакті: https://vk.com/lemon_poltava .