Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей63Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 7
Показано с 41 по 50 из 68.
    Пророк

Re: Епічна трагедія «Павлік Морозов» Леся Подерв’янського у Полтаві!

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Просто дуже люблю театр, і якось не в"яжуться у мене до купи 2 культури.
    а в мене навпаки )))

Пасажир

Содобалося :)
    Сфоткалися з Вереснем, проте провтикали Леся :(
    ри?

Янєвєрюсвоїмглазам! Форум робе! (ну це так, отступлєніє:)
    Хто там писав, шо відгуки кепські? Товаріщі, я не знаю, як ТАКЕ може не сподобатись. ТАКЕ не нравиця токо ханжі якійто, синьому чулку забитому і закомплексованому!
    Боже, боже, люди, ну шо ж ви?! От я була, і тепер можу сказати "Це було епічно"! Декорації чудесні, шлюхі на левові чудесні, чулки у них теж чудесні, Микола Вересень врешті-решт чудесний!!! Це була якась істєрія. Особливо коли вийшла ефрейтор Блядь і Клімакс. Їх виконання було таким суперовим, шо одна думка перестати сміятися викликала новий приступ дикого реготу. Я сміялась і плакала. Я сміялась так, шо сльози котилися мені по лицю, а дєвочка справа не знала вже, як сісти так, шоб я їй не заважала своїм нестримним сміхом. Вспокоїтися було нереально. Я думаю, Ольє так само заважала своїй сусідці, яка виявилася поціновувачем у свої літа і указала нам, шо Дєвочки, я дивлюся, ви в тємі, он гляньте, то навєрно Подеревянський на балконі? Ольє витягла похідний бінокль завбільшки з мене, і ми дійшли висновку, шо оооо, даааааа, це ж сам меееееетр!!! Лежить на перилі на балконііі!!!
    Особливо енторесні сцени з роздіванням Павліка викликали новий порив взятися за бінокля, бо дальше була очінь хорошо поставлена сцена сєксу))))
    Аплодували стоячи, ясно ж! Аплодували акторам. І Лесю.
    Ну взагалі, море вражінь і позитиву! Коли ми покидали Листопад, було жаль, шо ніде написати, ніде поділитися, яка це епічна трагєдія! І хотілося кричати, шо от тепер ви всєєєє, кусайтє локті, падонкі!!! Ви "спустили" афігєнний вечір перед тєлікамі і ноутамі, а могли б відєть ЕТО! (:
    Пощастило в тралєку зустріти Ялинову, то ше й тралєк, ма’ть, чув наші восторжонні розговори і хвалєбні оди)
    Постійний відвідувач

Вітаю друзі. Добре, що форум вийшов з коми, мені його не вистачало. А тепер відносно епічної трагедії.
    Подерв'янський не побрезгував компанією полтавчан і приїхав на виставу. І хоч до глядачів не вийшов, проте привітно махав їм ручкою з балкону наприкінці вистави. Гра деяких акторів була посередньою. Мені не сподобався актор, який виконував Павліка Морозова. Образ не продуманий до кінця. Філіна взагалі грав інший актор, чомусь Володимир Ямненко не порадував нас своєю присутністю. Дівчата які грали бля..ей, напевно, дуже замерзли, бо в залі було холодно сидіти навіть у верхньому одязі.
    Один парубок, що сидів поряд пообіцяв бути в залі поки на сцені будуть "баби" (він мав на увазі персонажі напівроздягнених жінок, яких я згадувала вище) і дійсно не добув до кінця. (цитую): "Та вони тут всі йо...нуті Все, я пішов отсюда." Ймовірно хлопця здивувало, що у виставі мат не стоїть через кожне друге слово.
    Були глядачі (жінки за 40, я не знаю як вони потрапили в зал) не підготовлені до специфіки дійства і, почувши, кільканадцять нецензурних висловів бурмотіли "я в шоці", "я такого в житті не чула".
    Думаю, що Подерв'янський приймає участь в турі, щоб побачити: як реагують люди на його творчість. І впевнена, що він зробить висновки і наступного разу досягне ще більших результатів. Успіху йому, натхнення та публіки, яка знає, куди вона йде.

ри?

До речі, так, ми зі Скальдом якраз говорили перед початком, що дуже багато людей у віці, ну шо важко сприйматимуть всю нецензурну частину твору. Я ше дивувалася, чи в курсі вони, куда ідуть? Бо дядічки стояли такі, шо раз дмухнеш - і від старості посипляться.

П.С. У Філіна в кінці одпало вухо - всьорамно було дуже смішно)))
    Пророк

Схоже немало народу просто було не в курсі, куди вони йшли :) За мною сиділи чоловік і жінка з малою дитиною. Довго вони там не просиділи і здається ініціатор походу по його результатах получить крєпких звіздюлєй :)
    А вситава була класна, да.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Жаль, що в мене не вийшло приєднатися, але робота така...
    П.С. Не хочу нікого палить, але знаю, що декого " не торкнуло" ))
    Пророк

А мені взагалі не сподобалось.... Я знала куди іду, слухала колись Леся ну і взагалі була в курсі.
    Дуже нудно...
    Сміятись, що роздіті дівчата? Сміятись, що мат? Вобще ніяк. Ні сумно, ні смішно... Наче підлітковий шкільний спектакль. Якби хоч мене щось возмутило, якби мені було огидно слухати нецензурщину, а то ж ну вобще нікак! Може треба було "готуватись" алкоголем, може спектаклі не моє... Не знаю.
    Пророк

У мене ж все склалося як і очікував.
    Обожнюю театр, але не доганяю Леся.
    Це був його останній шанс реабілітуватися в моїх очах.
    Але не склалося - театр сподобався, а от матюки ні.
    2.0

от, я чекала відгуків формуного населення.
    Лайта, ану признайся - ти бухав перед тим як туда іти, шо тебе так пірячило?
+ Ответить в теме
Страница 5 из 7