У суботу 6 жовтня до мистецької пивниці «Сто доріг» (вул. Паризької Комуни, 18) завітають поважні гості з Києва – група «Za Вікном».
Гурт «Za Вікном» було створено ще у 2001 році. До того часу (та й після того - вже паралельно) лідер гурту Олександр «Sound» Музика працював в жанрі авторської пісні та співаної поезії, був учасником та лауреатом багатьох фестивалів, зокрема, «Перлини Сезону 99» (II місце у жанрі «авторська пісня»), «Червона Рута 01» (спеціальна відзнака), «Студентські Струни 01» (м. Житомир, дипломант), «Струни Серця 03» (мм. Івано-Франківськ/Яремче, лауреат в номінації «Кращий авторський твір»). Осторонь стоїть перемога дуету «Zа Вікном» у складі Олександр «Sound» Музика - Олександр «Sword» Кармазін на фестивалі «Струна Тернова» в Кривому Розі в листопаді 2002 року. В липні 2003 року гурт «Za Biкном» взяв участь у фестивалі «Тарас Бульба», що проходив у місті Дубно Рівненської області.
Олександр «Sound» Музика уже відвідував Полтаву з квартирником (звіт про нього тут: http://www.music.poltava.ua/articles/20070221 ), а також виступив на фестивалі «Mazeпa-fest 2009».

Також у програмі вечора виступ молодого полтавського гурту «Прахлада» (екс-«Атма»).

Початок дійства о 19:00.
Вхід: 30 грн. (25 грн. – за наявності клубної картки oneyro.promo.group або студ. квитка).
Замовлення столиків за тел. 7-46-38.

«Za Вікном» у всемережжі:
http://www.myspace.com/zaviknom ,
http://rock.kiev.ua/klub/za_viknom.php .