Усі вже звикли, що культовий полтавський гурт «Онейроїд» щороку святкує свій День народження із розмахом – влаштовуючи великий концерт. От і цього року Oneyro.Promo.Group не відступили від традиції і запросили для виступу у пивниці «Сто доріг» (вул. Пар. Комуни, 18) виконавців не лише з Полтави, а й з інших міст країни!

Склад виступаючих музикантів буде, як завжди, потужним:
- молода але вже відома полтавська команда «Босиком по мостовой» ( http://www.bosikom.com.ua );
- апологети українського року в Полтаві – гурт «Майор Пронін» ( http://music.poltava.ua/mayorpronin/songs );
- унікальний дует: Павло Нечитайло («Пропала грамота», «Zapaska», «Пароми») та Андрій Войтюк («Pushkin Klezmer Band», «Сонцекльош», «Очеретяний кіт», «Лесик-бенд», «МТ-3»);
- гурт прогресивного емо-реггі-турбошансону і ресторанного психоделу – ВІА «Веселі Біоритми» з м. Кіровоград ( http://veselibiorytmy.com.ua );
- етно-хопове тріо з м. Запоріжжя – гурт «Крапка» ( http://www.myspace.com/bandkrapka ).

Ну, а закінчиться програма дня, звичайно ж, виступом іменинників. «Онейроїд» ( http://oneyroid.vo.uz ) вперше у повному обсязі відіграє програму «Мобильная слизь», презентує пісню з нової програми «Паливо», а також виконає свої найкращі хіти. Окрім того, Анатолій Волик представить текстове наповнення наступної програми «Розрита могила».

Також варто зауважити, що протягом усього концерту у малій залі пивниці буде транслюватись відео сайд-проекту іменинників «Natasha».

Дійство відбудеться у суботу 24 грудня. Початок о 16:30.
Вхід: 45 грн. (35 грн. – із клубною карткою oneyro.promo.group або студентським квитком).

Oneyroid Birthday party у пивниці «Сто доріг»! Жива музика, живе пиво, живе спілкування!