Вперше в Україні буде представлена ​​ексклюзивна виставка особливої новорічної ялинки. Всі експонати розроблені спеціально для відвідувачів ТРЦ «Екватор». Аналогів такої події в Полтаві чи в інших містах Україні ще немає.


Особливість виставки в тому, що експозиція створена з квітів, кори, тканини, новорічних прикрас та інших альтернативних та природних матеріалів. Виставка налічує близько 50 одиниць експонатів, з яких більше 20 незвичайних ялинок, різноманітних новорічних композицій та інтер'єрних об'єктів. Унікальна виставка створює атмосферу незабутнього свята, повністю виходячи за рамки звичного нам свята ... ялинки дивують, зачаровують і залишають неймовірні враження та емоції!
У день відкриття виставки, 24 грудня, з 14:00 до 15:00 на головній сцені Екватора відбудуться безкоштовні майстер-класи за такими новорічних темами: «Святкова упаковка дарунку» і «Сервірування новорічного і різдвяного столу». Всі відвідувачі отримають унікальну можливість отримати цінні поради від професійних декораторів та головного партнера виставки, студії «Flower Show».
«Виставка особливих ялинок» - самий несподіваний новорічний запах міста! Усіх полтавців Екватор запрошує відчути Новий рік дійсно по-особливому!


Виставка працює з 24 грудня 2011 року по 2 січня 2012
щоденно з 9:00 до 21:00.
Вхід: Дорослий квиток - 15 грн., Дитячий - 10 грн.