Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
  • 1 Сообщение от Ялина
  • 2 Сообщение от Ялина
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 7 из 7.
    Пророк

2011.11.05: Презентація поетичної збірки «Маршрути полтавської поезії»

Збірка, що вийшла друком ще у вересні, містить вірші і тексти пісень 17 авторів, більшість з яких маловідома полтавському читачеві. Серед учасників цього двомовного поетично-музичного проекту є вірші Діми Бурлаки (саме йому присвячується вихід збірки), Валерія Нугатова (успішного перекладача і поета, нині проживаючого в Москві), Андрія Гречаника (лідера гурту «ДМЦ»), Анатолія Волика (автора всіх текстів пісень групи «Онейроїд»), подружжя Бессонових (більше відомих як музична формація «Молочай»).
    Презентація «Маршрутів полтавської поезії» відбудеться 5 листопада у пивниці «Сто доріг» (вул. Паризької комуни, 18), початок о 18:00. На сцені будуть виступати Діма Карєлін, Анатолій Волик, Ніка Новікова, гурти «Молочай», «Фрактал Мандельброта» та інші.

Ознайомитись зі збіркою можна тут: http://issuu.com/jalyna/docs/marshruty

Філософф

Re: Презентація поетичної збірки «Маршрути полтавської поезії» в пивниці «Сто доріг»

А навіщо збірку, що тільки вийшла, відразу викладать в Інтернет? Чи я чогось не розумію? Проект некомерційний?
    Пророк

Re: Презентація поетичної збірки «Маршрути полтавської поезії» в пивниці «Сто доріг»

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Проект некомерційний?
    ну якби... більше некомерційний, ніж комерційний. книга буде продаватись на презентації за символічну суму

ну і взагалі я за піратство :))
    Філософф

Ну я так думаю ми всі за піратсво, доки воно не напрямлене проти нас. По собі це знаю та і по прикладах знайомих.
    Пророк

Ну я так думаю ми всі за піратсво, доки воно не напрямлене проти нас.
    тобто? це ж не плагіат, а просто розповсюдження, хай і незаконне
    сама постійно користуюсь усім піратським - книгами, фільмами, музикою, програмами...

натякаєте не те, шо хтось використає інтелектуальну власність авторів з метою матеріальної вигоди? ой сумніваюсь
    Філософф

Ні. Я не те мав на увазі. Я теж був за піратство, поки не почав робити дещо своїми зусиллями (інтелектуальними, часовими). А потім це дещо почали красти і видавати за своє без вказання мого авторства. От тоді і починаєш розуміти реально деякі речі. Якщо збірка вийшла маленьким тиражем, то для більш широкого ознайомлення читачів з нею - це, мабуть, виправданий крок.
    Пророк

А потім це дещо почали красти і видавати за своє без вказання мого авторства.
    так це ж плагіат - про шо я і казала, шо це ж різні штуки. видавали за своє - не ок. користувались без твого дозволу - ну шош, не саме гірше, користувались - знач цікавились, було потрібно, може, помогло.
    понімаю, шо це якраз обідно.
+ Ответить в теме