Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
  • 1 Сообщение от fragov
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4.
    part of me

2011.10.01: Фестиваль «ПолтаваДок»

Цього року з 1 по 2 жовтня в Полтаві пройде другий обласний фестиваль документального кіно, організований громадським об’єднанням «ПолтаваДок».

Подати свої роботи може будь-хто. Участь у заході безкоштовна.

Проходитиме фестиваль, як і минулого року, у двох номінаціях: «Людина та природа» та «Мистецтво жити». Приймаємо на конкурс тільки стрічки, які не більші за тривалістю, ніж 15 хвилин. Інакше, якщо навіть робота й чудова, фільм не пройде. Подавати роботи можна до 1 вересня.

Завдяки фестивалю кінорежисери, оператори можуть дізнатися про нове в техніці створення документальних фільмів, побачити якісь нові теми, обмінятися досвідом. Організатори сподіваються на надходження стрічок як від авторів-початківців, так і від «метрів» операторсько-режисерської справи.

До речі, участь у «ПолтаваДок» може стати першим кроком до виходу на широкий «кінофестивальний» простір. Наприклад, минулого року одним із переможців «ПолтаваДок» став фільм «Тумани Малібу» (автор — Микола Торяник). Він же здобув визнання й на іншому престижному фестивалі документального кіно «Кінокімерія» в Херсоні.

Адреса прийому заявок: Полтава, 36020, Соборний майдан, 16

Контакти:
    Телефон: +380661078876
    Email: poltavadok@gmail.com

Хозяйка кота

Re: 2011.10.01: Фестиваль «ПолтаваДок»

буду вдячна, як хто розкаже, де і о котрій буде фест. спасибапожалуста.
    Пророк

kryzhovnyk, сьогодні о 12 в галереї мистецтв
    наче так само і в неділю початок
    Пророк

давно вже хотіла написати враження від цього фестивалю, нарешті дійшли руки
    вопшем, тривав він два дні. в перший день показували фільми з номінації "Людина та природа". і це був треш. я не витримала і пішла десь якраз у перерві. Хай вибачать мені автори, але це неможливо були дивитись. Музика в стилі заставки до передачі "В мире животных" (постійно), жахливі вірші, які читаються ужасним голосом і відеоряд - підбірка відео ні про шо. Бо навіть у оспівуванні краси природи можна було б придумати мінімальний сюжет. Той сюжет, який спершу був озвучений автором у фільмі прочитати було дууууууууже важко. Показали ще дитячий фільм "Увага! Новий гурток", з дитячою анімацією, і найбільше мене розсмішив епізод де курчатко годували зерном, годували-годували і курчатко виросло здоровенне, пузате. А потім на нього наліпили штамп "ГМО" Сміялась ))) Після непоганого кіно про пасічника з якогось села я пішла.

Крім того, показали два фільма Маріо (нині покійного Сергія Звенигородського, на форумі відомого як MarioAction):
    "Полтава":

і "Марш свободи":

Другого дня програма обіцяла бути більш цікавою, очікувались фільми деяких моїх знайомих. Номінація "Мистецтво жити"
    Один з фільмів, які представив Олег Бондаренко на фестивалі (отримав приз За режисуру) - "Не больше, чем нужно", про гончарну майстерню в Полтаві

другий його фільм - "Первый шаг":

Далі був шизофільм про "Единица деленная на бесконечность" (не можу найти в неті, на жаль, як і багато інший шедеврів, які побачила на фестивалі)

А от фільм "Санька" режисера Юлії Мартинової - це справді цікава і доволі якісно знята історія про диканського конструктора-вертольотчика Олександра Запішного. Всі справді були шокє, шо таке твориться буквально в 30 км від полтави, а про це ніхто нічо! Цікаво шо сама Юлія знімає буквально півроку. Рекомендую до перегляду.

були фільми про Маіро від Сергія Мерцалова:
    "Безконечность Марио":

і "Откровение Марио":

потім були ще парочка фільмів від дитячого центру - такі собі, але зважаючи на те шо розраховані на дітей то мабуть і нічого.
    і на закуску відмічений журі фільм "іронічний погляд на побутову справу" фільм Гапона про те, як солити огірки:

Загалом враження лишись позитивні - зустріч зі знайомими, перегляд фільмів.... якась тусня, движение. Хай навіть і таке. Та кажуть шо цьогоріч рівень поданих на конкурс робіт зріс! може наступного року буде ще круче, вище, сильніше?))
+ Ответить в теме