Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей21Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 29.
    ри?

Re: Перший рок-н-рольно футбольний чемпіонат фест (р-н с. Верхоли)

Отлічна погодка - тріха накрапа, тучі))) Концертуватимемо мокрими харош прєдстоіт булкотряс)))

Постійний відвідувач

Ну как там оно прошло? Отчет будет?
    ри?

Ответ Сообщение от Dreem Посмотреть сообщение
    Ну как там оно прошло? Отчет будет?
    Вполнє.
    Погода нас пожаліла, крапало тільки на початку і в кінці чучуть) Тому нам було сухо і комфортно.
    Шоферіус автобуса завіз нас ясно шо не в ту стєпь. Надо було направо, а він, як і кожен другий мужик - налєєєєвоооооо. Довелося топтать нам пішки туда, де всьо воно відбувалося. Хорошо хоч знали дорогу.
    Перший опен-ейр. "Палаточне" містечко, пляски, пиво, рок і крик. Хто хтів, тусував під сценою. Хто хтів (як нєкоторі з нас:), рзслаблявся на мокрій траві, созєрцаючи небо і слухаючи ричання зі сцени.
    Нам показали отлічне фаєр-шоу. Фотки ясношо не получилися, і це вельми прикро. Але плювання вогнем не лишило байдужим мабуть нікого.
    Особо хотілося б відмітити з учасників Веселі біоритми, Крапку, і Тартака звичайно, якого ми таки дочекалися. Хлопці приїхали шось близько першої ночі з іншого фестивалю, були втомлені, але відіграли концерт вживу на пятьорочку. Звичайно, це була масова екстазопляска ))))
    Бунік, Ялинченя і я там тріха теж поскакали. Совсєм нємножко))))) особінно Ялинченя)))) Перед цим моє тіло подригалось під онейроїдівські пісні, а ше перед цим Нік і Буня "давали прикурить" під куди більш весели мотиви - ето надо було відєть!!!!! Шкода, шо було так темно, а то в мене сохранився б отлічний спадок нащадкам.

Конєшно, було не без всяких приключеній (прівєт бухому товаріщу в кєпкє, ярому любітєлю лєсбіянок!, і хлопцю Дімє, який "мене бачив мільйон разів, а я його - жодного"), але куда ж без них, коли по пиво чергу відстоювали в годину!

Великі плюси: налічіє туалєтів (хоч весь мір - наш туалєт, але!) і мусорних пакєтів (які під кінець були вщерть забиті, і доводилося в них напихати, напихати!).
    Мінуси: пакєтів було недостатньо.

Загалом, чудово відпочили

П.С. Коли ми притопали, подивувала ТАКА кількість міліціанєрів. Здавалося, їх було в рази більше, ніж любителів рок-футболу. Але! Не помітила жодного якогось казусу з ними. Може неуважна була, та дяді з погонами нікого не чіпали, обходили з собаченьками по периметру територію і такоє як сьорбали піво:) Спасібо, шо не псували нікому (даже самим угашеним, шо в кінці вже не танцювали, а просто качалися по траві) настрій і відпочинок.

П.П.С. Фотографії, конєшно, єсть. Але хто вам їх покаже?! :))))
    2.0

laithemmer, та чьо, трохан покажем ))) отутечки Анрі нафотав всякого. хто взнає себе - маладєц. от напрямер, я узнав цього чілавека
    ну і раз Лайт написала вже отчот, то я утруждацця не буду, ібо нового нічьо не скажу.
    Завсідник
    Angry

було весело, атмосферу радості від літа-музики-свободи не зіпсувала трохи мрячлива погода. Поєднання різних стилів не давало сумувати.
    Сподобались прикольні біоритми, етно-крапка, містичний вій, дмц, ввічливий Валєра з Онейроїда, трохи притомлений але драйвовий Тартак (Ялина мабуть накопичувала енергію цілий вечір а потім показала "божевільні танці" )

назад їхали з накуреним водієм-приколістом маршрутки, який вимикав світло фар у лісі, ховався від міліції, бо права у нього забрали місяць назад, і показував чудеса логістики при розвезені притомлених фанів вулицями Полтави.
    2.0

Fokus, мляя..а він був накурений??????? як страшно жить.... я не можу танцювать під Тартака, шоб не відволікатись від спостережння, як хлопці працюють на сцені, це анфакінбелівебл. шо годинниковий механізм, без понту, зайвих рухів, просто але потужно. дайбо їм здоровлєчка!
    а Валєра да... при чому всі його мати звучали в контексті "ви гавно"...
    Завсідник

накурений не те слово
    все просив щоб я за кермо сів, трасою їхав без рук, і цікавився чи від трави скло в маршрутці теж потіє, чи лише від алкоголю
    ри?

Ответ Сообщение от Fokus Посмотреть сообщение
    назад їхали з накуреним водієм-приколістом маршрутки, який вимикав світло фар у лісі, ховався від міліції, бо права у нього забрали місяць назад, і показував чудеса логістики при розвезені притомлених фанів вулицями Полтави.
    Ми, здається, в одній маршрутці їхали)))) Він, водій, зараза, мене висадити не сходів на зупинці біля дому, затяг хз куда, гад пархатий. Прийшлося додому ше пішки йти. Як йожик туманний була - кругом туман, сонне місто і я чешу.
    Пророк

було прикольно)

фотки Вія рас, фотки ромки два
    Завсідник

напевно разом, тільки позаду було народу вдвічі більше ніж місць ))
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3