У середу 18 травня в мистецькій пивниці «Сто доріг», що за адресою вул. Паризької Комуни, 18 (біля Сонячного парку), відбудеться рок-концерт, у якому візьмуть участь відразу три полтавські гурти.

Група «Glowmen» грає характерну для 80-90-х років музику і намагається підтримувати все в кращих традиціях тих часів, а саме: англійська мова (адже саме ця мова - справжня мова року), яскравий імідж (щоб створити атмосферу свята), енергетика (краще один раз побачити ...), але головне музика (та музика, якої зараз багатьом не вистачає. Хто любить Heavy metal, почує Heavy metal, хто любить Glam rock, почує Glam rock).

Гурт «City Fires» грає мелодійний рок. Переважна більшість пісень - українською мовою, але є також кілька англомовних. Їхній музиці характерне чергування соло-партій різних інструментів, а також два вокали: чоловічий і жіночий. Цей молодий гурт повний енергії і запалу!

«Sinobola» - молодий гурт, що грає інструментальний пост-рок. Утворена 2010 року, як готове до експериментів у звуці тріо - дві гітари й ударні. У 2011 році в групу був прийнятий басист, який швидко влився в колектив. Цю оригінальну для полтавського андеграунду музику варто почути!

Початок дійства о 19:30.
Вхід: 15 грн. (12 грн. – із клубною карткою oneyro.promo.group або студентським квитком).
Замовлення столиків за тел. 7-46-38.

Гурти В Контакті:
«Glowmen»: http://vk.com/club11808011 ;
«Sinobola»: http://vk.com/sinobola .