Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей19Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 29 из 29.
    2.0

Re: 2011.02.20: Тартак у Полтаві

Ялина, йопта, ото ти питаєш. я там раз в жисті був. многа лет назад. думаю, якшо нас буде много - нам будуть пофіг шести. рок-концерт в робіку - це да, жесть. колись тож там була. пацани спалили к ідренфєні переноски )))

модератор

1 шест))
    сцуко бдющий О_о

тю... якось неправильно... в понеділок всетаки на роботу... немогли блін чи в суботу чи раніше зробить... капец..
    Пророк

Ответ Сообщение от Waldemar Посмотреть сообщение
    немогли блін чи в суботу чи раніше зробить
    у групи вопшето тур україною, і понеділки і робота не є достатньо поважною причиною, шоб переносити концерт на зручний для вас час:
    11 лютого – Львів
    12 лютого – Луцьк
    13 лютого – Рівне
    14 лютого – Івано-Франківськ
    18 лютого, Суми
    19 лютого, Харків
    20 лютого, Полтава
    Здібна учениця

в мене чудний день вчора видався, не змогла бути, а хтось дійшов, чув, бачив? розскажіть)))
    полосатік

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    в мене чудний день вчора видався, не змогла бути, а хтось дійшов, чув, бачив? розскажіть)))
    Хлопці відлабали класний концерт, вони такі супердрайвові і справжні, що навіть приведені мною подружки (не любітєлі такої музики) жглі під їх музон.

Сьогодні на роботі злипаються віченьки, але воно того варте. Здивувало, що аншлагу не наблюдалось, а ще піднапрягали п'яні малолєтки.
    2.0

Olio, дійшов, бачив, розказую.
    дома моя був почті в читирі ранку, спать хоцца.
    ну я не знаю, я ж не часто в таких місцях буваю, но мені було не скучно. розширилась свідомість ))))
    але ж блін, в тему про то, шо наш молодняк не слухає української музики. брєхня всьо то! перед виступом Тартака крутили Скай, Друга Ріка, ВВ, ТНМК і ще шось, то народ вполнє прілічно ковбасився. але самий апофігєй був, коли Сашка пропросили заспівати "Я не хочу", в кінці якої фронтмен вигукнув "Слава Україні!" і сплав із тартаколюбів і гламурних кіс вигукнув у відповідь "Героям Слава!". Я не знаю, як воно зазвичай у "Спідері" всі ці штучки відбуваються, але було нічьо. Щоправда звук гуляв - вокала почті нєт, а барабанів було в надлишку.
    Перш усього Положик відкатав нову програму (у клавішніка, який був на "беках" і виконував окремі партії, дюже класний голос!), а потім були пісні добре знані, і насамкінець - н азамовлення - "Я не хочу", "Лицарський хрест" і про "танцюйте покидьки це ваше свято" )))
    ну і наостанок подарунок дівчатам - "понад хмарами", канешно ж без Каті Чілі, але хороше було.
    В цілому концерт сподобався, хлопці виклалися на повну, публіку завели і розковбасили. Правда кілька піанєньких дівчаток дюже хтіли, аби Положик заспівав пісню з репертуару ТНМК, яку вже, ми не чули, одначе він їх коректно відправив.
    Ну і ще міняли "часи на годинник", а якщо точніше придумалася хлопцям з Тартака акція "Цінуй свій час". На руці в Сашка був годинник, який він виміняв у Харкові, а до того, там був годинник з Сум, а до того ше звідкись. Ну і от хлопака Козак Сергій толкнув свого сіліконового годинника, який теперечки помандрує до столиці. Вопщем весело було.
    Спасиба Тартаку, приїжжайте ше! от )))

Tigrina, о! оказуєцця ми були рядом )))
    а це собсно Козак )
    полосатік

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Tigrina, о! оказуєцця ми були рядом )))
    Точно, могли б познайомитися наживо...
    До речі, новий барабанщик був на рівні, і такий він чудернацький, кучерявий і з по дитячому наївними очима та посмішкою
    2.0

Tigrina, ага, хороший барабанщик, а такжє гітаріст і басіст. от люблю дивитися і слухать профі. Сашко мокрий до нитки після концерту був. Ото віддача. І втомлений ужасно... казав, шо на путі до Полтави йому приснився страшний сон, шо вони бусіком вкатали пішохода(дів) )))) каже, що то мабуть до вдалого концерту ))))
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3