Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5.
 1. #1
  Offline
  Новачок
  World

  Экологи и геологи, где учат?


  Здравствуйте! В каком вузе Полтавы есть специальности: эколог, геолог, маркшейдер, геодезист?
  Интересно и мнение тех, кто уже учится. Трудно ли учиться и есть ли общежития. Хотим приехать из другого города поступать.

 2. #2
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Экологи и геологи, где учат?


  поступать? куда?
 3. #3
  Offline
  Новачок

  Re: Экологи и геологи, где учат?


  Например в ПолтНТУ
 4. #4
  Offline
  ри?

  Re: Экологи и геологи, где учат?


  Ответ Сообщение от Олли Посмотреть сообщение
  Например в ПолтНТУ
  В ПолтНТУ геологія з нуля - гібле діло. Краще в нафтовий технікум і потім уже за скороченим курсом в універ, можна і в ПолтНТУ (хотя взагалі краще у Франківськ).
 5. #5
  Offline
  Пророк

  Re: Экологи и геологи, где учат?


  В ПНТУ вчать на екологів.

  Я закінчувала цю спеціальність в 2006-му. Шо там зараз з якістю викладання - хз. Коли вчилася, це була дуже така інженерна екологія, промислова. Готували еколога на підприємство або в проектну організацію. Порахувати викиди в атмосферу, скиди в воду, ТПВ - оце основні напрямки. На самій кафедрі екології на той момент було два дуже крутих викладача (зараз теж викладають), всі інші - взагалі нульовий рівень, як на мене. На інших кафедрах (хімія - вище всяких похвал) досить високий рівень викладацький, бо більшість з них - давно створені і там солідна професура.

  Можливо зараз вже змінився напрямок - хз.

  Щодо самої професії і подальшого застосування в Україні - розчарувалася. Кілька років було дуже цікаво, були класні проекти (працювала в проектній організації), але з часом почала глибше і глибше внікать в сфери узгодження і побачила, на скільки все прогнило. Ніколи не можна було показувати реальні показники викидів і т.д. Сподіваюся, все зміниться на краще, бо загалом - цікава професія.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 1
  Последнее сообщение: 21.02.2011, 20:35